Hoewel de toekomstperspectieven voor veel grondstoffen er mager uitzien, stelt Mark Mobius dat het nu voor beleggers een goed moment is om grondstoffen te KOPEN en zo gepositioneerd te zijn voor een herstel.
‘Geloof het of niet, maar grondstoffen zijn nu koopwaardig. Ze zijn zover uit de gratie geraakt’, aldus Mark Mobius, executive chairman bij Templeton Emerging Markets Group tegenover Cnbc.
Lees verder op SlimBeleggen.netIn gesprek met Eric Mecking en Elmer Hogervorst, schrijvers van 'Deflatie in aantocht' over de aankomende crash van de huizenmarkt en aandelenmarkt. Mecking zag de crisis in 2005 al aankomen. We praten ook over goud, zilver en bitcoin.
[video]
Lees verder op nujij.nlPaul Buitink sprak met Eric Mecking en Elmer Hogervorst, schrijvers van het boek “Deflatie in aantocht”. Eric en Elmer verwachten veel deflatie de komende jaren met grote gevolgen voor de wereldeconomie en de individuele burger, zoals het verdere instorten van de huizenmarkt en een crash op de beurs. Zij baseren zich op Kondratieff golven. Hun advies is dan ook geen huis te KOPEN, af te lossen, goud KOPEN en meer. Ook verwachten ze dat cash wordt afgeschaft. Bekijk hieronder het fascinerende interview.
Lees verder op Beurs.comDe centrale bank van Kazachstan heeft in februari opnieuw goud gekocht, zo blijkt uit cijfers van het IMF. De goudvoorraad bereikte in februari een omvang van 196,1 ton, een toename van 2,6 ton ten opzichte van een maand eerder. Het land heeft al 29 maanden op rij goud gekocht en heeft in drie jaar tijd haar totale reserve weten te verdubbelen.
Lees verder op GoudstandaardGriekenland heeft vandaag, zonder noemenswaardige problemen, voor 1,14 miljard euro opgehaald op de financiële markten. Dat gebeurde met kortlopend schuldpapier, zogenaamde T-Bills. De rente bleef onveranderd ten opzichte van de vorige keer. Naar de veiling werd met argusogen uitgekeken, omdat de helft van de schulden in buitenlandse handen zat, waarvan verwacht werd dat niet iedereen opnieuw zou inKOPEN uit vrees voor een Grieks bankroet.
Lees verder op HLN.beBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl