EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord krant.
Artikel 501 tot 505 met de

betekenis van het woord KRANT

Geplaatst op: dinsdag 8 september 2015

De beste business ter wereld

Mensensmokkelaars verdienen meer dan drugshandelaars. Dat blijkt uit de studie The Migrant Files, die in juni werd gepubliceerd door de Franse KRANT Libération. Volgens de Europese Unie zouden er vandaag al zo'n 30.000 van die mensensmokkelaars geregistreerd staan. En hun inkomsten zijn onvergelijkbaar met die van conventionele bedrijven en start-ups.

Mensensmokkelaars verdienen meer dan drugshandelaars. Dat blijkt uit de studie The Migrant Files, die in juni werd gepubliceerd door de Franse KRANT Libération. Volgens de Europese Unie zouden er vandaag al zo'n 30.000 van die mensensmokkelaars geregistreerd staan. En hun inkomsten zijn onvergelijkbaar met die van conventionele bedrijven en start-ups.

Niet voor niets beschouwt Frontex (het Europees Agentschap dat wordt verondersteld onze grenzen te bewaken) mensensmokkel - met daaraan vaak gelinkt de seks- en andere slavenhandel - als ‘de meest lucratieve’ van alle criminele activiteiten, de drugs- en wapenhandel inbegrepen.

Sinds het jaar 2000 zouden deze mensensmokkelaars zo’n 16 miljard euro hebben verdiend. Dat is 3 miljard meer dan het budget dat de 28 lidstaten van de EU in dezelfde periode hebben uitgegeven aan de controle van hun grenzen en de deportatie van illegalen.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: vrijdag 4 september 2015

'Amerikaanse sancties tegen Chinese hackers'

De Amerikaanse overheid stelt op korte termijn sancties in tegen Chinese bedrijven die betrokken zijn bij internetspionage of andere vormen van cybercriminaliteit in de Verenigde Staten. Dat heeft de zakenKRANT Financial Times donderdag gemeld.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: woensdag 2 september 2015

Duizenden kleine Griekse bedrijfjes staan op de rand van het bankroet

Duizenden kleine Griekse bedrijfjes staan op de rand van het bankroet als gevolg van de eind juni ingevoerde kapitaalcontroles. De voorbije maanden zagen ze hun - al karige - omzet nog eens met 70% dalen. Volgens de KRANT Imerisia moeten die controles dan ook onmiddellijk worden stopgezet:

Duizenden kleine Griekse bedrijfjes staan op de rand van het bankroet als gevolg van de eind juni ingevoerde kapitaalcontroles. De voorbije maanden zagen ze hun - al karige - omzet nog eens met 70% dalen. Volgens de KRANT Imerisia moeten die controles dan ook onmiddellijk worden stopgezet:

‘Velen denken dat deze controles ook de volgende maanden nog gewoon van kracht zullen blijven, tot eind 2016 zelfs. Dat zou zeer negatieve gevolgen hebben die de ganse economie en elke gezond bedrijf in Griekenland zwaar zullen treffen.

Het opheffen van kapitaalcontroles moet de inzet worden van de volgende verkiezingen. Ook het hervormingsprogramma moet dringend worden geïmplementeerd. Terzelfdertijd moet het vertrouwen in banken en de economie worden versterkt.’

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: woensdag 2 september 2015

Nobelprijswinnaar: "Europa is zijn eigen toekomst aan het vernietigen"

Europa is zijn toekomst aan het vernietigen door zijn obsessie met strenge besparingen en zijn fobie voor staatsschuld. Dat zegt de Amerikaanse econoom Joseph Stiglitz, winnaar van de Nobelprijs voor Economie, in de Franse KRANT Le Monde.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: maandag 31 augustus 2015

Lagarde is ook tevreden met herstructurering van Griekse schulden

Eurolanden hoeven de Grieken niet per se de leningen van Griekenland kwijt te schelden, maar de leningen zullen wel moeten worden geherstructureerd. Dat zegt IMF-directeur Christine Lagarde in de Zwitserse KRANT Le Temps, meldt Reuters.

Lagarde stelt onder meer voor om de rente te verlagen en de termijn waarop de schuld moet worden terugbetaald te verlengen. Op die manier zouden de Grieken meer lucht krijgen. Ook wil Lagarde dat er wordt nagedacht over een periode waarin de Grieken geen schulden hoeven af te betalen.

Lees verder op z24.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs