In Jemen duren de aanvallen van de door Saoedi-Arabië geleide coalitie tegen de Houthi-rebellen voort. Een coalitie van tien landen waaronder Soedan, Jordanië, Marokko, de Verenigde Arabische Emiraten Egypte, Turkije (dat lid is van de Navo) en Pakistan voert sinds woensdag luchtaanvallen uit op de opstandelingen of stelt zijn grondgebied en/of militair materiaal ter beschikking. Saoedi-Arabië stelde honderd gevechtsvliegtuigen en 150.000 soldaten beschikbaar.
De Italiaanse KRANT Il Sole 24 Ore betreurt dat het Westen in dit conflict de kant van Riyadh heeft gekozen:
Lees verder op Express.beGriekse bedrijven en huishoudens plunderden in februari wederom hun rekeningen nadat onderhandelingen tussen Griekenland en zijn schuldeisers zich in een impasse bevonden. Dat schrijft de Britse zakenKRANT Financial Times vrijdag op basis van ingewijden.
Lees verder op De Telegraaf.nlGriekse bedrijven en huishoudens plunderden in februari wederom hun rekeningen nadat onderhandelingen tussen Griekenland en zijn schuldeisers zich in een impasse bevonden. Dat schrijft de Britse zakenKRANT Financial Times vrijdag op basis van ingewijden.
Lees verder op z24.nlGriekenland kan geen aanspraak maken op een bedrag van 1,2 miljard euro dat eerder door de eurolanden opzij werd gezet voor de steun van de Griekse bankensector.
Dat meldde de Britse KRANT Financial Times woensdag naar aanleiding van een overleg tussen beleidsmakers uit de eurolanden.
Lees verder op z24.nlNet Neutrality wil zeggen dat de Amerikaanse overheid invloed kan gaan uitoefenen op wat er op het internet verschijnt. Net als bij KRANTen en televisie kan de overheid nu ook invloed gaan uitoefenen op de inhoud van de informatie, aldus Mike Maloney. Dit zal niet van de ene op de andere dag gaan, maar Maloney voorspelt dat er ergens in de toekomst een soort van 9/11 event zal plaatsvinden op het internet – een grote gebeurtenis met een immense impact op de samenleving. Daarna zal de overheid zich ‘verplicht’ voelen om maatregelen te nemen om de burgers ‘te beschermen’.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl