600.000 Bulgaren of een kwart van ‘s lands werkende bevolking verdient minder dan 200 euro per maand ondanks dat ze voltijds werken. Moderne slavernij, schrijft de KRANT 24 Chasa:
600.000 Bulgaren of een kwart van ‘s lands werkende bevolking verdient minder dan 200 euro per maand ondanks dat ze voltijds werken. Moderne slavernij, schrijft de KRANT 24 Chasa:
Lees verder op Express.beDe Europese Commissie gaf Frankrijk woensdag tot 2017 om zijn problemen op te lossen, als blijft een budgetprocedure wel lopen. De Fransen zelf wilden uitstel tot 2018. België en Italië hebben zo’n procedure vermeden.
Europa stapt dus af van de basparingspolitiek, schrijven een aantal opiniemakers goedkeurend. Andere bekritiseren de dubbele standaarden die voor de verschillende crisisstaten worden toegepast 'Het zijn niet de lidstaten, maar Mario Draghi die de euro een zekere stabiliteit heeft bezorgd,'schrijft De VolksKRANT.
Lees verder op Express.beDe Russische regering koesterde al meer dan een jaar geleden plannen om de crisis in Oekraïne te organiseren. Dat heeft de Russische oppositieKRANT Novaïa Gazeta op basis van een uitgelekt geheim memorandum gemeld. Het memorandum zou zijn opgesteld door een groep die nauwe banden heeft met het Kremlin.
Lees verder op Express.beHet Duitse dagblad Bild heeft in niet mis te verstane bewoordingen én beelden laten weten wat het vindt van het steunprogramma voor Griekenland. De populaire KRANT roept lezers op een selfie te nemen met de "NEIN" die op de tweede pagina staat en die naar de redactie te mailen. De begeleidende tekst laat niets aan de verbeelding over: "Neen, Geen miljarden meer voor de inhalige Grieken!".
Lees verder op HLN.beDuitse ondernemingen zullen dit jaar zowat 200.000 nieuwe banen creëren. Dat bericht de KRANT Bild op basis van een rondvraag door de Duitse kamer van koophandel DIHK. "Inzake creatie van werkgelegenheid verrast dit jaar vooral de industrie positief", klinkt het. Enkel daar zullen 40.000 nieuwe jobs ontstaan. "Daarmee stijgt het aandeel van de industrie in Duitsland verder, in tegenstelling tot veel andere landen."
Lees verder op HLN.beBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl