EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 656 tot 660 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: zondag 30 december 2018

Willem Middelkoop in gesprek met Nout Wellink (ex-DNB)

Willem Middelkoop in gesprek met Nout Wellink, ex-president van de DNB, bij Cafe Weltschmerz. De heren praten onder andere over de media, geopolitieke veranderingen, centrale banken, de huidige monetaire situatie, de huizenMARKT, technologische ontwikkelingen, koopkrachtontwikkeling, pensioenen, goud, een mogelijke crisis, en de SDR (Special Drawing Right).

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: zondag 30 december 2018

“Globale MARKTdaling heeft ook een positieve kant”

Een vreemde uitspraak van één van de woordvoerders van de People’s Bank of China. De Chinese financiële MARKTen zouden nu veiliger moeten zijn dankzij de ‘afstraffing’ van de afgelopen maanden. Zijn argument is simpel, tijdens de daling is er geen paniek geweest. Daarenboven is de kans op een aandelenbubbel nu veel kleiner.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: zaterdag 29 december 2018

'Witte Huis vroeg topbelegger om advies voor tegengaan beursval'

Het Witte Huis heeft deze week een topbelegger om advies gevraagd hoe de regering-Trump de aandelenMARKT weer omhoog kan krijgen. 

Dat gebeurde na de historische daling van de Amerikaanse aandelenbeurzen op kerstavond, meldt de Amerikaanse zakenzender CNBC op basis van ingewijden.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: vrijdag 28 december 2018

De man die een daling bij de Bitcoin voorspelde van 80%, spreekt opnieuw

De cryptoMARKT kende een moeizaam jaar. Voor de meeste digitale munten was er zelfs sprake van een dramatisch beursjaar. Zo is de Bitcoin sinds haar top van $ 19.870 met meer dan 80% in waarde gedaald. Dit hadden maar weinig beleggers en analisten zien aankomen. Toch was er één analist die al vroegtijdig waarschuwde voor deze prijsval.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 27 december 2018

Dit is hoe Charlie Munger $400 miljoen verdiende zonder veel risico te nemen

Charlie Munger is al decennia de rechterhand van Warren Buffett. Munger zelf werd door het succes van Berkshire Hathaway ook miljardair. Een belangrijke factor om te slagen op de aandelenMARKT, is geduld – aldus Munger. Dat bewijst hij op onderstaande video.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs