EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 731 tot 735 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: zondag 25 november 2018

Bank of America ziet beurzen volgend jaar verder dalen, cash als alternatief?

Bank of America Merrill Lynch heeft zijn licht laten schijnen over de Amerikaanse aandelenMARKTen in het jaar 2019. Ze voorspellen dat het volgende beursjaar niet veel rendement zal brengen. Maar beleggers kunnen dit jaar misschien nog hun slag slaan want ze verwachten nog een piek tegen het einde van dit jaar.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 23 november 2018

Is het tijdperk van grote beweeglijkheid aangebroken?

Tijdens dit beursjaar zijn de financiële MARKTen meermaals geconfronteerd met de nodige beweeglijkheid. En dat was voor de meeste beleggers toch wel even wennen, aangezien het jaar 2017 zonder grote schokbewegingen verliep. Is het waarschuwingssignaal voor toenemende beweeglijkheid afgegeven?

Al bijna twee maanden lang worden de financiële MARKTen geconfronteerd met de nodige beweeglijkheid. Voor traders is dit geweldig nieuws, want zij zijn over het algemeen gebaat bij de nodige beweeglijkheid. Grote koersuitslagen geeft hen immers de kans om aantrekkelijke ‘korte ritjes’ te maken. En deze traders zouden in de toekomst op hun wenken bediend kunnen gaan worden.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 22 november 2018

Amerikaanse belegger maakt in emotionele video excuses voor flink verlies

De Amerikaanse investeerder James Cordier maakt in een onlangs gepubliceerde video huilend excuses voor enorme verliezen die hij heeft geleden in de olie- en gasMARKT.

"Ik heb daadwerkelijk jullie geld geïnvesteerd als familie", zegt hij in de video. Cordier staat aan het hoofd van optiehandelaar OptionSellers.com, gevestigd in de Amerikaanse staat Florida, en hij heeft zo'n 290 cliënten.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: donderdag 22 november 2018

7 dingen die je moet weten over beurscrashes

Voor de 2e keer dit jaar kruipt de angst in de financiële MARKTen. Begin dit jaar was er een periode van verhoogde volatiliteit waarbij de indexen tot 10% lager gingen. En de laatste weken zien we dat opnieuw. Tussen deze 2 ‘beurscrashes’ door, zette de Amerikaanse indices wel nieuwe records neer. Het kan dus snel keren. Daarom dat je onderstaande 7 dingen over beurscrashes goed moet onthouden.

Wanneer de aandelenMARKT nog eens 10% (of meer) daalt, denk dan aan het volgende.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 22 november 2018

Goudprijs is bezig met de vorming van een lange termijn bodem

Er zijn maar weinig beleggers te vinden die nauwlettend de goudprijs in de gaten houden. De edelmetalen zijn bij veel beleggers uit de gratie geraakt en de hedendaagse belegger is eerder geïnteresseerd in cryptomunten. Toch lijkt het verstandig te zijn om juist nu de goudprijs goed in de gaten te houden.

De goudprijs wist in oktober een bescheiden winst te boeken. Deze winst was zelfs teleurstellend te noemen als we kijken naar de rampzalige prestaties van de aandelenMARKTen. En gewoonlijk weet goud juist te profiteren van paniek op de beursvloer. Juist daarom wordt vaak van goud gezegd dat het een ‘veilige haven’ betreft. Toch was daar de afgelopen maand weinig van terug te zien.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs