EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 906 tot 910 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: maandag 13 augustus 2018

SuperMARKTaankopen voor Brits gezin gemiddeld 12% duurder bij 'no-deal'-Brexit

Indien de Europese Unie en het Verenigd Koninkrijk niet tot een akkoord komen over de Brexit, worden de superMARKTaankopen voor Britse gezinnen gemiddeld 12% duurder. Dat hebben de CEO’s van de vier belangrijkste superMARKTen in het Verenigd Koninkrijk gezegd.

Lees verder op Express.live
Geplaatst op: maandag 13 augustus 2018

In feite hebben we al een negatieve spaarrente

De gevaarlijk lage rentestandaard blijft mijn aandacht trekken. Ik blijf de beweging van de MARKTrente kritisch volgen met daarbij de nodige kanttekeningen. We hebben inmiddels te maken met een negatieve spaarrente, dan maar beleggen?

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: maandag 13 augustus 2018

Bitcoin dominantie terug boven 50% dankzij fikse altcoin MARKTcrash

Geen paniek, dat moet waarschijnlijk het motto zijn van de achtergebleven cryptocurrency investeerders. En laten we hopen dat ze grotendeels in Bitcoin zitten met hun geld, omdat het met vrijwel alle altcoins erbarmelijk slecht gaat. Dankzij de fikse MARKTcrash van afgelopen week, is de Bitcoin dominantie weer terug boven de 50 procent uitgekomen. De dalende koerstrend werd ingezet door het wederom uitstellen van een Bitcoin ETF door de SEC, namelijk de VanEck & SolidX ETF.

Lees verder op BitcoinSpot.nl
Geplaatst op: zaterdag 11 augustus 2018

Wereldbank gaat obligaties uitgeven via de blockchain

Er valt weer heel wat interessants te melden over het uitdeinende universum der cryptomunten en natuurlijk de samenhangende blockchaintechnologie. Daarom voor u een nieuw Crypto Biflatie Bulletin!

De Wereldbank gaat als eerste ter wereld een obligatie uitgeven gebruikmakend van blockchain, via de Australische Commonwealth Bank (CBA). Het is de eerste stap naar hoe de kapitaalMARKT er in de toekomst zal uitzien, aldus het hoofd blockchain van CBA.

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: vrijdag 10 augustus 2018

Pantera Capital CEO: ‘Crypto-beleggers overreageren op uitstel Bitcoin-ETF’

CEO Dan Morehead van crypto-hedgefund Pantera Capital zegt dat de beleggers op de cryptoMARKT overreageren op het uitstel van de beslissing omtrent een Bitcoin-ETF. Volgens Morehead zal een Bitcoin-ETF nog niet voor direct zijn. Ander goed nieuws wordt dan weer totaal genegeerd door de beleggers.

De topman van Pantera Capital zei begin juni al dat de cryptoMARKT ‘very cheap’ is en dat het ‘time to buy’ is. Met de cryptoMARKT die 65% lager staat dan de piek van begin dit jaar, is het veel beter om nu te kopen dan enkele maanden geleden. “It’s much cheaper to buy now and participate in the rally as it goes.”

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs