Het Amerikaanse beursbedrijf Cboe Global Markets is van plan een vestiging in Amsterdam te openen.
Door het geplande vertrek van het Verenigd Koninkrijk uit de Europese Unie moest de beursuitbater op zoek naar een nieuw hoofdkantoor om de Europese MARKT te bedienen. Het kantoor in Londen zal wel blijven bestaan, om de diensten op de Britse MARKT te blijven leveren.
Lees verder op nu.nlVolgens het populaire TechCrunch, een website die focust op technologische vernieuwingen, zijn er ondertussen al meer dan 1.000 cryptomunten die ‘dood’ zijn. Het laatste anderhalf jaar vloeide er ontzettend veel geld naar de cryptoMARKT, maar daar is ook al een groot deel van verloren gegaan.
TechCrunch komt bij het aantal van +1.000 cryptomunten op basis van 2 websites: Coinopsy en Deadcoins. Coinopsy definieert een ‘dode cryptomunt’ op basis van de volgende criteria:
Lees verder op SlimBeleggen.netDit is de opvallendste conclusie van een groot onderzoek dat ING Bank (ja, een bank!) heeft laten uitvoeren. Meer interesse, meer daadwerkelijk gebruik, meer toepassingen. Dat is even de samenvatting kort door de bocht. Dat zit zeker in de pijplijn der verwachting voor wie deze MARKT volgt. Beloftevol nieuws voor adepten van cryptomunten in het algemeen. En een positief verhaal van een bank?! Want eerder nog vonden ze investeren in Bitcoins nog hetzelfde als Russisch roulette. Staat ING ook in de startblokken op te beginnen op de cryptoMARKT?
Lees verder op Biflatie.nlGoud wist tijdens de voorbijgaande weken verrassend genoeg niet te profiteren van de onrust op de financiële MARKTen. Volgens een grote groep beleggers gaf de teleurstellende prestatie van de goudprijs aan dat goud niet langer meer gezien kan worden als ‘veilige haven’. Moeten we inderdaad rekening houden met een verdere prijsdaling van het gele edelmetaal?
De goudprijs heeft al weken last van de duurdere dollar, dat is een feit. Maar, dat is niet het complete verhaal. Normaal gesproken weten de edelmetalen immers te profiteren op het moment dat de MARKTen geconfronteerd worden met hoge volatiliteit. Dit was bijvoorbeeld ook het geval tijdens de eerste maanden van 2016. Ondanks de beweeglijkheid gebeurt op dit moment het tegenovergestelde bij goud.
Lees verder op SlimBeleggen.netEr is iets vreemds aan de hand. De geopolitieke spanningen lopen wekelijks verder op en wat dat betreft zou je dus denken dat beleggers vluchten naar veilige havens. De aandelenMARKTen dalen wel, maar de goudprijs daalt nog harder. En dat is vreemd aangezien goud gezien wordt als een ‘veilige haven’.
Al wekenlang staat de goudprijs onder druk en dat heeft hoofdzakelijk te maken met de duurdere dollar. Ondanks deze sterkere dollar is de daling bij de goudprijs alsnog opvallend te noemen. Zo laten onder andere de analisten van Commerzbank het volgende weten: “We kunnen nog steeds niet de reactie van de goudprijs begrijpen gezien de huidige MARKTcondities”.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl