Geruststellende berichten vanuit Japan, Bank of Japan-gouverneur Haruhiko Kuroda zei maandag veel vertrouwen te hebben in de Japanse economische groei. Volgens hem neemt het momentum toe en stijgt de kans dat het inflatiecijfer de doelstelling van twee procent zal halen. Dat vooruitzicht komt meer dan overeen met de MARKTverwachtingen en vermindert de nood aan een soepel monetair beleid en zijn stimuleringsmaatregelen.
Lees verder op Beurs.comDe Europese Bank voor Wederopbouw en Ontwikkeling (European Bank for Reconstruction and Development, EBRD) werd in 1990 opgericht door 40 landen (grosso modo de OESO-landen en alle landen van de huidige EU), met als die doel de transitie te faciliteren van de landen van de ex-Sovjetunie van communisme naar een MARKTeconomie.
Lees verder op Beurs.comAls je 7 jaar geleden voor $5,- aan bitcoin zou hebben gekocht (en hebben gehouden), zou je nu multimiljonair zijn.
Als je 7 jaar geleden voor $5,- aan bitcoin zou hebben gekocht (en hebben gehouden), zou je nu multimiljonair zijn.
De grootste cryptocurrency Bitcoin heeft momenteel een dominantie van ruim 65% in de totale MARKTkapitalisatie van meer dan 200 miljard dollar.
Lees verder op Biflatie.nlDe Verenigde Staten hebben nieuwe importheffingen aangekondigd op aluminiumfolie uit China, die volgens het Amerikaanse ministerie van Economische Zaken tegen een oneerlijke prijs op de MARKT wordt aangeboden.
Lees verder op nu.nlbloq large In het kader van "De waarheid is vreemder dan fictie" heeft het segwit2x verhaal een verrassende wending genomen. De (ogenschijnlijk) enige developer achter segwit2x, jeff garzik, heeft aangekondigd een nieuw project te beginnen. Metronome, zoals het project gaat heten, moet een soort van overkoepelende cryptocurrency worden die compatible zal zijn met bestaande blockchains. Volgens Jeff moet de munt de oplossing zijn voor de bestaande problemen en conflicten in de cryptocurrency MARKT die, volgens hem, potentiele investeerders nu afschrikken.
Lees verder op BitcoinSpot.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl