EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 1346 tot 1350 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: maandag 10 juli 2017

Geen ‘fat finger’ bij goud

Wanneer de prijs van een bepaald financieel actief in een mum van tijd en zonder enige concrete aanleiding lager duikt, spreekt men van een ‘flash crash’.

Wanneer de prijs van een bepaald financieel actief in een mum van tijd en zonder enige concrete aanleiding lager duikt, spreekt men van een ‘flash crash’.

Deze flash crashes kunnen overal voorkomen: bij individuele aandelen, op indexniveau, op de valutaMARKTen en ook bij de grondstoffen. Zelfs bij crypto-currencies als bitcoin en ethereum zijn deze de jongste tijd schering en inslag.

We willen het even hebben over de meest recente flash crash bij goud.

Lees verder op Edelmetaal-info.nl
Geplaatst op: maandag 10 juli 2017

Goudbugs haken (eindelijk) af

Waar het tegenwoordig minder florissant aan toe gaat, is de goudMARKT. De prijs van goud zakte in de afgelopen dagen door een technisch steunniveau, en meteen ging goud door het figuurlijke putje.

Waar het tegenwoordig minder florissant aan toe gaat, is de goudMARKT. De prijs van goud zakte in de afgelopen dagen door een technisch steunniveau, en meteen ging goud door het figuurlijke putje.

De zoveelste keer. De constante teleurstelling begint zwaar te wegen op de stemming, van de ‘goudgemeenschap’. Beleggers in goud, die al jaren wachten op de uitbraak, zijn het wachten stilaan zat.

We kregen in de voorbije dagen diverse teleurstellingen te lezen in de mailbox, zoals de onderstaande:

Lees verder op Edelmetaal-info.nl
Geplaatst op: donderdag 6 juli 2017

VS wil Europese MARKT voor aardgas veroveren

Als het aan president Trump ligt worden de landen in Oost-Europa minder afhankelijk van aardgas uit Rusland en halen ze in de toekomst meer vloeibaar aardgas uit de Verenigde Staten. Om dit plan kracht bij te zetten was de president vandaag aanwezig bij een bijeenkomst van het Three Seas Initiative, een alliantie van twaalf oost-Europese landen die minder afhankelijk willen worden van aardgas uit Rusland.

Lees verder op Geotrendlines
Geplaatst op: donderdag 6 juli 2017

Onze nieuwste jackpot: ICO’s!

Wat we tegenwoordig meemaken in de cryptoMARKT, tart werkelijk alle verbeelding. Nadat we eerder rendementen boekten tot 900% op enkele weken, was het dit weekend tijd voor een nieuwe record. Ditmaal was snelheid de maatstaf. We tipten zondagmiddag een gloednieuwe cryptomunt EOS.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 3 juli 2017

De goudMARKT lijkt rustig

De goudMARKT lijkt rustig, maar schijn bedriegt. Er is iets uitzonderlijks gaande in de goudMARKT.

De goudMARKT lijkt rustig, maar schijn bedriegt. Er is iets uitzonderlijks gaande in de goudMARKT.

Bij het begin van de week moest de MARKT een uitzonderlijk groot verkooporder verwerken, goed voor meer dan 1 miljoen ounces in enkele seconden. De prijs kreeg meteen een opdoffer van 20 USD.

In de afgelopen jaren was een dergelijke klap goed om het neerwaartse parcours in te zetten. We hebben nu enkele dagen afgewacht, maar het lijkt de goudMARKT niet meer te raken.

De goudprijs staat terug op het ‘oude’ niveau.

Lees verder op Edelmetaal-info.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs