De cijfers op de arbeidsMARKT in Amerika zijn matig. 'Er is niet veel te beleven', zegt macro-econoom en economie-commentator van BNR Kees de Kort. Ook het aantal faillissementen neemt weer toe in de VS.
De cijfers op de arbeidsMARKT in Amerika zijn matig. 'Er is niet veel te beleven', zegt macro-econoom en economie-commentator van BNR Kees de Kort. Ook het aantal faillissementen neemt weer toe in de VS.
'Er heeft een ommezwaai plaatsgevonden. De aantallen zijn in vergelijking met een aantal jaar geleden nog steeds heel veel lager, ook omdat de rente zo laag. Maar het is altijd oppassen geblazen als de berichten veranderen van minder naar meer', zegt De Kort. En dat past in het plaatje dat de Amerikaanse groei-ontwikkeling ook niet denderend is. 'Die staat eerder onder druk dan dat het aantrekt.'
Lees verder op BNR.nlDe Federal Reserve is opnieuw in verlegenheid gebracht voor het uitlekken van MARKTgevoelige informatie. Stanley Fisher, vice-voorzitter van de Amerikaanse centrale bank, zou tijdens een lezing voor het Brookings Institution in Washington vragen hebben beantwoord over het rentebeleid van de centrale bank.
Lees verder op MarketupdateOnzekerheid op de financiële MARKTen door geopolitieke risico's heeft ervoor gezorgd dat de goudprijs dinsdag gestegen is tot het hoogste niveau in vijf maanden. In de late namiddag moest voor een ounce (31,1 gram) 1.273,81 dollar betaald worden, of de hoogste stand sinds 11 november 2016.
Lees verder op HLN.beHet is niet moeilijk om rijk te worden. Je kan rijkdom op verschillende manieren opbouwen. Een daarvan is je eigen bedrijf starten. Helaas is dat maar voor een minderheid weggelegd. Maar dat wil niet zeggen dat de rest gedoemd is om arm te blijven. Er zijn maar 5 dingen die je moet doen en 2 dingen waar je rekening mee moet houden.
Het is niet moeilijk om rijk te worden. Je kan rijkdom op verschillende manieren opbouwen. Een daarvan is je eigen bedrijf starten. Helaas is dat maar voor een minderheid weggelegd. Maar dat wil niet zeggen dat de rest gedoemd is om arm te blijven. Er zijn maar 5 dingen die je moet doen en 2 dingen waar je rekening mee moet houden.
Voor diegene die geen eigen bedrijf hebben, is beleggen de meest voor de hand liggende manier om rijk te worden. Over een lange periode kunnen aandelen er namelijk voor zorgen dat je een groot vermogen kan opbouwen.
Maar dan moet je wel 2 dingen juist doen. Veel te weinig mensen maken gebruik van de aandelenMARKT om rijk te worden … of ze doen het verkeerd.
Lees verder op SlimBeleggen.netDe goudprijs heeft er een geweldig kwartaal opzitten. Tijdens de eerste drie maanden van dit beursjaar wist de goudMARKT goede zaken te doen. En daarmee werd er een vervolg gegeven aan de herstelbeweging die in het jaar 2016 werd ingezet.
De goudprijs heeft er een geweldig kwartaal opzitten. Tijdens de eerste drie maanden van dit beursjaar wist de goudMARKT goede zaken te doen. En daarmee werd er een vervolg gegeven aan de herstelbeweging die in het jaar 2016 werd ingezet.
De goudprijs beweegt op dit moment nog een stuk onder het niveau dat in de zomer van 2016 werd bereikt, maar het negatieve sentiment van de laatste maanden van 2016 is de afgelopen tijd doorbroken. Op dit moment heerst er weer een positief sentiment onder de goudbeleggers en steeds meer beleggers zien in dat de goudMARKT wel erg interessant geprijsd is.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl