Lange rijen voor superMARKTen, bakkerijen en apotheken waren al dagelijkse kost in Venezuela, maar de laatste tijd staan er ook wachtrijen aan tankstations. Dat is op zijn zachtst gezegd opvallend, want Venezuela heeft een van de grootste oliereserves ter wereld. Sommige tankstations zijn gesloten.
Lees verder op HLN.beDe Amerikaanse centrale bank besloot afgelopen woensdag om de rentestand om te trekken richting de 1%. Dit was slechts de derde renteverhoging in de afgelopen 10 jaar en verrassend genoeg gingen de beleggers goed om met deze verhoging. Wall Street wist woensdag flink in het groen te sluiten en de euforische stemming krijgt hiermee een vervolg op de MARKTen.
Lees verder op SlimBeleggen.netHet is de natte droom van iedereen die met geld bezig is: gemakkelijk heel veel geld verdienen. Nochtans bestaat daar een heel eenvoudige manier voor. Een van de weinige plaatsen waar dit mogelijk is, is natuurlijk de aandelenMARKT. Maar de aandelenMARKT maakt het beleggers psychologisch zo moeilijk dat ze er nooit toe komen om hun belegging te zien stijgen met een factor x100.
Dit is echter de oplossing:
Lees verder op SlimBeleggen.netOververhitting op de huizenMARKT, zoveel is duidelijk.
Oververhitting op de huizenMARKT, zoveel is duidelijk.
In Amsterdam is het goedkope aanbod weg waarbij starters volledig buitengesloten zijn. Toch zorgt die Nederlandse oververhitting nog steeds niet voor lagere prijzen.
Vergeleken met dezelfde periode een jaar geleden kenden de huizenprijzen in februari een stijging van 6,7 procent, zo meldde het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag.
Lees verder op Beurs.comDe Amerikaanse Centrale Bank verhoogt dit jaar 3 keer de rentestanden. De groeiramingen voor Amerika blijven gelijk. Het gaat tamelijk goed met zowel de arbeidsMARKT als de economie.
Terwijl in Europa de ECB van Mario Draghi geld blijft drukken als bezeten, zijn ze in de Verenigde Staten al geruime tijd de monetaire versoepeling aan het inperken.
Lees verder op Beurs.comBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl