EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 1571 tot 1575 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: zondag 15 januari 2017

2017

De vaste lezer van mijn columns weet intussen wel hoe laat het is, ook al verkeert de day of reckoning vooralsnog in nevelen. Deze leek zich al aan te dienen na de val van Lehman in 2008 maar werd toen met een buitengewone krachtsinspanning afgewend waartoe werkelijk alle onoorbare middelen geheiligd bleken. Als antwoord op een definitieve koopkrachtomslag werd een Strategische Portefeuille meer dan opportuun.

Doordat de banken het krediet als vliegwiel van de economie om zeep hadden geholpen, probeerden de centrale banken dat euvel met geldverruiming en voortdurende MARKTmanipulaties – met name lage rentes en geminimaliseerde edelmetaalprijzen in het kader van valutastabiliteit – te compenseren en liet de Strategische Modelportefeuille vanaf 2009 (start QE) aanvankelijk een dalend patroon zien. Echter, bij een feitelijke omslag zou het beeld destijds evenwel precies omgekeerd zijn geweest.

Lees verder op Edelmetaal-info.nl
Geplaatst op: zondag 15 januari 2017

Janet Yellen ziet op korte termijn een ‘rate hike’ mogelijk

Ondertussen weten we wat MARKTkenners en analisten verwachten van het monetaire beleid van de Federal Reserve, het merendeel is optimistisch en denkt dat de Amerikaanse centrale bank dit jaar minimum twee renteverhogingen zal doorvoeren. Het aantal ‘rate hikes’ voor 2017 blijft uiteraard een gok, maar over het sentiment kunnen we met iets meer zekerheid spreken.

Afgelopen donderdag was er een bijeenkomst in het gebouw van de Federal Reserve in Washington. Janet Yellen, voorzitter van de Amerikaanse centrale bank, sprak er met docenten over de huidige monetaire ontwikkelingen om studierichtingen in de economie te promoten.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: vrijdag 13 januari 2017

Wordt een basisinkomen de nieuwe werkelijkheid?

Basisinkomen als pleister op de diepe wond die in Europa door veertig jaar neoliberale globalistische MARKTpolitiek is veroorzaakt, voldoet bij lange na niet. De beleidsmakers benaderen het probleem van groeiende inkomenstekorten en toenemende armoede vanuit het oude paradigma ‘je moet werken voor je brood’. Experimenten, zoals deze in Finland worden uitgevoerd zijn gekoppeld aan werk. Men hoopt door een basisinkomen, dat overigens vanwege het geringe bedrag dit predicaat niet verdient, mensen sneller aan het werk te krijgen. Het gaat daarbij vooral om een beoogd psychologisch effect.

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: donderdag 12 januari 2017

Uraniumaandelen schieten als een raket omhoog

Wanneer de meeste beleggers een sector ontvluchten, wanneer niemand er nog in gelooft, dan is het moment aangebroken om gigantische winst te maken. En zo lijkt het ook te gaan met de uraniumsector. De gevaarlijke maar belangrijke grondstof wordt al jaren voor dood achtergelaten door beleggers. Maar nu komt er een eerste teken van leven. Dat wordt gevaarlijk interessant.

Uraniumaandelen zitten al bijna 10 jaar in een berenMARKT. Na de ramp in Fukushima keerden de beleggers de sector de rug toe. Maar je kan op de volgende grafiek zien dat er opnieuw hoop in de sector sluipt. Er is een duidelijke bodemvorming.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 12 januari 2017

Huis in het Verenigd Koninkrijk kopen? Dat wordt bijna onbetaalbaar

Van de financiële crisis kunnen we leren dat huizenprijzen niet altijd in waarde hoeven te blijven stijgen. In het jaar 2007 dacht het merendeel van de bevolking nog dat de huizenprijzen in de toekomst alleen maar verder in waarde zouden gaan stijgen en als gevolg daarvan kon de hypotheek vaak op basis van de fictieve overwaarde verhoogd worden.

Het gevolg van deze absurde praktijken was dat de totale schuldenbalans steeds groter werd. Met name de Amerikaanse burgers werden totaal niet afgeschrikt van de alsmaar stijgende hypotheeklasten. Vaak gingen ze met deze extra centen zelfs beleggen op de aandelenMARKTen. Deze gevaarlijke cocktail kwam pas echt aan het licht toen het kwaad al geschied was.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs