EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 1816 tot 1820 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: zaterdag 17 september 2016

Bank of America: Aandelen waren zelden zo overgewaardeerd

Bank of America komt met een verontrustende mededeling. De Amerikaanse zakenbank laat namelijk weten dat de fondsbeheerders van mening zijn dat aandelen en obligaties op dit moment zwaar overgewaardeerd zijn. Sterker nog, ze waren nog nooit zo overgewaardeerd sinds het knappen van de internetzeepbel.

De aandelenMARKTen hebben deze week een einde gemaakt aan de zomerrust die sinds juni op de MARKTen hing. Vorige week vrijdag werden we al geconfronteerd met een flinke beursdaling, en de afgelopen beursdagen is het ook behoorlijk volatiel geweest op het front.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 16 september 2016

Dit kan een groot probleem worden voor Amerika

De laatste cijfers over de Amerikaanse arbeidssector maken duidelijk dat steeds meer werkgevers opzoek zijn naar de juiste werknemers. Het probleem daarbij is echter dat de beoogde werknemers moeilijk te vinden zijn. En dat kan de economische groei in de weg gaan zitten.

De Amerikaanse arbeidsMARKT heeft te maken met een zeer laag werkloosheidspercentage en een groeiend aantal vacatures. Uiteraard klinkt dit prachtig, maar dit is niet zo rooskleurig op het moment dat de juiste arbeidskrachten niet gevonden kunnen worden.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 16 september 2016

GrondstoffenMARKT biedt opnieuw kansen

De grondstoffenMARKT verdient meer aandacht, dat vinden ze alleszins bij Schroders. Op dit moment noteren grondstoffen zodanig laag, en bevinden ze zich in een opwaartse trend, dat het opnieuw interessant is om te investeren in deze beleggingscategorie. Een duidelijk voorbeeld van de heropleving is zichtbaar bij de edelmetalen zoals goud en zilver.

De jarenlange grondstoffencrisis heeft er voor gezorgd dat beleggers en investeerders de schrik flink te pakken hebben gekregen en zich niet snel meer wagen op deze MARKT. Toch wordt het tijd om de knop om te draaien, dat beweert Duncan Lamont, head of research bij Schroders.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: vrijdag 16 september 2016

Trump neemt de leiding over van Clinton

Niet onbelangrijk voor de financiële MARKTen: de laatste dagen neemt Donald Trump de leiding over van Hillary Clinton in de race om het witte huis. Vooral in enkele belangrijke ‘Swing States’ neemt Trump de leiding. Nog niet zo lang geleden had Clinton een comfortabele voorsprong. Zien de financiële MARKTen de bui al hangen?

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 15 september 2016

Overaanbod op de olieMARKT: Dit is het ‘probleemland’

De meeste olielanden maken zich behoorlijk zorgen over het overaanbod op de olieMARKT. Dit overaanbod weet er voor te zorgen dat de olieprijs structureel laag blijft en dat resulteert uiteraard in lagere inkomsten voor de olielanden. Venezuela is onder andere een goed voorbeeld hoe desastreus het effect kan zijn van een lage olieprijs.

Saoedi-Arabië en Rusland hebben onlangs aangegeven dat ze bereid zijn om het overaanbod terug te dringen. Het probleem is echter dat een van de grootste olielanden, Iran, niet mee wil werken. Het olieland heeft aangegeven dat het minimaal 4 miljoen vaten olie per dag wil produceren. Op dit moment is die grens zelfs nog niet bereikt.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs