EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 2051 tot 2055 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: woensdag 29 juni 2016

Marc Faber:’Brexit perfect excuus voor QE4′

Voor Marc Faber, de uitgever van de Gloom, Boom & Doom Report, is Brexit het perfecte excuus voor de Federal Reserve om de rente niet te verhogen en QE4 op te starten. “We zitten op de Titanic maar de boottocht is hoe dan ook nog niet ten einde.” Voor de vaak gevraagde spreker blijft goud een absolute must.

Eind 2014 begon de wereldeconomie te verzwakken en de sterke prestatie van overheidsobligaties in de VS en in Europa hebben dit de voorbije jaren in de verf gezet, zegt Faber. De voorbije 12 maanden zijn Amerikaanse Treasuries met een langere looptijd met 20% gestegen. “Deze neerwaartse beweging kan verder worden aangewakkerd door de Brexit-stemming maar concluderen dat dit slecht is voor de aandelenMARKTen is kort door de bocht.”

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 29 juni 2016

Goud is de enige uitweg die nog bestaat

Wanneer we naar de economische en financiële MARKTen kijken, zien we dat er veel dingen niet kloppen. Toch blijven we geloven in een goede afloop … tot er zoiets als Brexit voor opschudding zorgt. Valutaoorlogen, negatieve rentevoeten en een globale economie die nog amper wil groeien. Het gaat goed mis met de wereld en goud is de enige uitweg die er nog bestaat.

Dit zeggen specialisten James Grant en Grant Williams. Hun boodschap was duidelijk op het John Mauldin’s Strategic Investment Conference. Zelfs ervaren beleggers weten vandaag niet meer van welk hout pijlen maken, maar goud is en blijft het beste redmiddel voor wat nog gaat komen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 29 juni 2016

Marc Faber: QE4 komt eraan, zorg dat je goud hebt

Er is nog meer reden om goud te kopen nu de Britse bevolking zich heeft uitgesproken voor een vertrek uit de Europese Unie, zo beweert Marc Faber. Als gevolg van de onrust op de financiële MARKTen is er volgens de beleggingsgoeroe een grotere kans op nieuwe stimuleringsmaatregelen door centrale banken, wat een waardedaling van valuta en een stijging van de goudkoers tot gevolg kan hebben.

Lees verder op Hollandgold
Geplaatst op: woensdag 29 juni 2016

Dit is waarom een Brexit er NIET zal komen

De Brexit-stem zendt een schokgolf door het financiële landschap. Niemand had hier rekening mee gehouden. De aandelenMARKTen krijgen klappen, valutaMARKTen staan op hun kop en Europese banken bibberen en beven. Toch zou het kunnen dat er helemaal geen Brexit komt.

De Brexit-stem zendt een schokgolf door het financiële landschap. Niemand had hier rekening mee gehouden. De aandelenMARKTen krijgen klappen, valutaMARKTen staan op hun kop en Europese banken bibberen en beven. Toch zou het kunnen dat er helemaal geen Brexit komt.

Is dit allemaal voor niets geweest?

Dat kan! Er zijn nog enkele mogelijkheden waardoor er uiteindelijk toch geen Brexit komt. Nigel Farage uit het Brexit-kamp had voor het referendum al laten weten dat er een 2e referendum zou komen wanneer het ‘Leave’ kamp nipt zou verliezen. Het ‘Remain’-kamp is dat nu ook genegen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 29 juni 2016

Brexit gaat leiden tot een grote recessie

De afgelopen dagen zijn we overspoeld met doemscenario’s die van kracht zouden gaan als we te maken zouden krijgen met een Brexit. Nu die Brexit er daadwerkelijk gaat komen, lijkt de toestroom van heilscenario’s alleen nog maar groter te worden. De onzekerheid op de financiële MARKTen zorgt daarnaast voor toenemende onrust onder de beleggers.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs