De Chinese vastgoedsector heeft het de afgelopen jaren niet bepaald gemakkelijk gehad. Dit lastige klimaat werd met name veroorzaakt door de overbebouwing binnen deze sector gestuurd door de Chinese overheid. Op die manier is handmatig geprobeerd om de Chinese vastgoedMARKT naar boven te sturen. Maar, de kaarten lijken nu een stuk beter geschud te zijn voor de Chinese vastgoedMARKT.
Een grafiek, afkomstig van China NBS, maakt duidelijk dat de Chinese vastgoedsector het de afgelopen twee maanden beduidend beter heeft gedaan dan de afgelopen drie jaar het geval was. Zo kunnen we zien dat het aantal verkochte vierkante meters flink is toegenomen.
Lees verder op SlimBeleggen.netOok de pensioenen van adviseurs, uitvoerders en toezichthouders staan onder druk. Onder andere de pensioenfondsen van de Autoriteit Financiƫle MARKTen (AFM) en De Nederlandsche Bank (DNB) kampen met tekorten.
Dit schrijft Het Financieele Dagblad op basis van een eigen inventarisatie.
Lees verder op nu.nlBeleggers hebben sinds 2010 meer dan 7.000 ton goud aan hun beleggingsportefeuilles toegevoegd, zo blijkt uit cijfers van Metals Focus die Philip Klapwijk gisteren gebruikte voor zijn presentatie over de goudMARKT. Dat is meer dan de productie van gouden sieraden en meer dan wat centrale banken gedurende deze periode aan hun reserves toevoegden.
Lees verder op HollandgoldDe Amerikaanse aandelenMARKT is de afgelopen vijf jaar met meer dan 50% gestegen, maar de rally lijkt aan kracht te verliezen. Sinds vorig jaar heeft de S&P 500 index bijvoorbeeld geen hogere toppen meer laten zien. Is dit de voorbode van een nieuwe crash op de aandelenMARKT?
Lees verder op MarketupdateDe beleidsmakers van de Federal Reserve, de koepel van centrale banken in de Verenigde Staten, zijn nog altijd verdeeld over verdere rentestappen. Dat bleek woensdag uit de notulen van de meest recente beleidsvergadering van de Amerikaanse centrale bank.
Op zich staan de beleidsmakers in meerderheid positief tegenover een renteverhoging in juni bij het verder aantrekken van de economie. Maar over de vraag of het waarschijnlijk is dat de economische omstandigheden en de situatie op de arbeidsMARKT daarvoor dan voldoende zijn verbeterd, konden ze het tijdens hun vergadering eind april nog niet eens worden. Ze hielden hun opties daarom nog open.
Lees verder op nu.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl