Het lot van de olieMARKT hangt in grote mate af van een serie olievelden in West-Iran. Sinds 2012 produceren deze velden veel minder olie dan mogelijk, vanwege de Amerikaanse en Europese sancties die de export in grote mate beperken. Maar nu er dit jaar een nucleaire deal is bereikt, werken engineers hard om de productiecapaciteit weer volop te laten draaien.
“Wanneer de sancties zijn opgeheven, is het ons recht om de productie weer terug te laten keren op historische niveaus,” zo waarschuwde de Iraanse minister van Olie, Bijan Namdar Zanganeh, vorige maand tijdens een internationale conferentie in Teheran.
Lees verder op SlimBeleggen.netHet regent de laatste tijd waarschuwingen van grote beleggers. Carl Icahn blijft bezorgd over een mogelijke crash op de financiële MARKTen. Ook Stanley Druckenmiller ziet gevaarlijke bubbel in kortetermijndenken door het beleid van de centrale banken. Volgens obligatiekoning Jeff Gundlach dreigt een bloedbad in junk bonds, oftewel hoogrentende bedrijfsobligaties. En Gundlach waarschuwt nu de Fed. Een renteverhoging in december kan desastreuze gevolgen hebben, zo stelt de man achter DoubleLine Capital.
Gundlach trekt een vergelijking met de blunder die de Seattle Seahawks eerder dit jaar de Super Bowl kostte. In plaats van een simpele touchdown te scoren liet Seahawks coach Pete Carroll de bal gooien, waarna deze vlak voor de lijn onderschept werd. Dit staat in de VS nu al bekend als één van de grootste sportblunders ooit. En op dezelfde manier dreigt Yellen nu een zwak economisch herstel om zeep te helpen, net voordat het eindelijk echt op gang komt, zo stelt Gundlach:
Lees verder op SlimBeleggen.netEen technologie is “verwoestend” wanneer het een nieuwe MARKT creëert die daarna alle oude technologieën doet verdwijnen. De eerste iPhone is een typisch voorbeeld van een “verwoestende” nieuwe technologie. Bitcoin is dat mogelijk ook. Er zijn dan ook tal van redenen waarom iedere belegger Bitcoin in zijn portefeuille moet hebben.
Een technologie is “verwoestend” wanneer het een nieuwe MARKT creëert die daarna alle oude technologieën doet verdwijnen. De eerste iPhone is een typisch voorbeeld van een “verwoestende” nieuwe technologie. Bitcoin is dat mogelijk ook. Er zijn dan ook tal van redenen waarom iedere belegger Bitcoin in zijn portefeuille moet hebben.
Bitcoin heeft het potentieel om een “verwoestende” technologie te worden. Dat deze technologie de wereld van geld, banken en financiën op zijn kop kan zetten, maakt het mogelijk de meest belangrijke opportuniteit van deze eeuw.
Bitcoin is technologie van de 21e eeuw: open source, mobiel, peer-to-peer, cryptografisch beschermd, privacy gericht en eigen aan het internet. Dit zorgt voor een ongeziene efficiënte en veilige manier voor financiële transacties.
Lees verder op SlimBeleggen.netDe vraag naar kantoorruimte in Europa was in het derde kwartaal terug op het niveau van voor de crisis.
De vraag naar kantoorruimte in Europa was in het derde kwartaal terug op het niveau van voor de crisis.
Met een totale opname van iets meer dan 3 miljoen vierkante meter werd er volgens onderzoek van vastgoedadviseur JLL evenveel verhuurd als in hetzelfde kwartaal in 2007.
Er werden vooral goede zaken gedaan in steden als Lyon, Barcelona en Parijs. Ook de Duitse huurMARKT voor kantoorruimte maakt de laatste tijd sterke groei door.
Lees verder op nu.nlDe Amerikaanse arbeidsMARKTcijfers die vrijdag verschenen, waren geweldig. Voor burger flippers van 55 jaar en ouder tenminste.
De Amerikaanse arbeidsMARKTcijfers die vrijdag verschenen, waren geweldig. Voor burger flippers van 55 jaar en ouder tenminste.
De groei van de werkgelegenheid in de Verenigde Staten is afgelopen maand stevig aangetrokken. 's Werelds grootste economie bood in oktober werk aan 271.000 mensen meer dan een maand eerder. De werkloosheid zakte van 5,1 naar 5 procent. Dat is het laagste niveau sinds 2008.
Lees verder op BNR.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl