EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 3106 tot 3110 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: maandag 17 augustus 2015

Cyclisch dieptepunt voor grondstoffen, tijd om in te stappen?

Voor wie het nog niet duidelijk is ondertussen, grondstoffen zijn tegenwoordig zowat de minst populaire belegging die je maar kan vinden op de financiële MARKTen.

Voor wie het nog niet duidelijk is ondertussen, grondstoffen zijn tegenwoordig zowat de minst populaire belegging die je maar kan vinden op de financiële MARKTen.

Grondstoffen zijn momenteel zo goedkoop, dat het de interesse wekt bij verschillende vermogensbeheerders en investeerders.

Jeremy Grantham van GMO is van mening dat het stilaan tijd wordt om te investeren in deze sector omdat hij ervan overtuigd is dat deze categorie op een cyclisch dieptepunt zit.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: maandag 17 augustus 2015

Einde van de goudprijsmanipulatie in zicht?

Zoals u wellicht weet houdt een machtig bankenkartel de goudprijs artificieel laag om zo het vertrouwen in de dollar aan te zwengelen.

Zoals u wellicht weet houdt een machtig bankenkartel de goudprijs artificieel laag om zo het vertrouwen in de dollar aan te zwengelen.

Door massaal te speculeren met ongedekte goudcertificaten, fraudulente kredietbeoordelingen en Libor-manipulaties, slagen een zestal banken er wonderwel in om de status van de dollar als wereldreservemunt te handhaven. Zo behoudt de VS haar greep op de wereldMARKTen aan minimale kostprijs.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: maandag 17 augustus 2015

Marc Faber: “devaluatie yuan betekenisloos”

Vorige week waren de financiële MARKTen in rep en roer vanwege de devaluatie van de yuan. Eén persoon is echter totaal niet onder de indruk van de Chinese beleidswijziging. Marc Faber, uitgever van het Gloom, Bloom & Doom Report, vindt de waardevermindering “volledig betekenisloos”.

“Je moet naar de Chinese munt kijken in de context van alle andere valuta’s”, zo stelt Faber tegenover CNBC. Volgens de pessimistische belegger is de devaluatie van de yuan relatief klein.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 17 augustus 2015

‘Yuan kan alle kanten op’

De waarde van de Chinese munt kan de komende tijd zowel dalen als stijgen, terwijl de Chinese economie stabiliseert. Dat stelde de hoofdeconoom van de centrale bank van China, Ma Jun, zondag.

De waarde van de Chinese munt kan de komende tijd zowel dalen als stijgen, terwijl de Chinese economie stabiliseert. Dat stelde de hoofdeconoom van de centrale bank van China, Ma Jun, zondag.

Ma reageerde op de sterke daling van de yuan van de afgelopen week. Die volgde op een besluit van de Chinese overheid om de waarde van de Chinese munt sterker te koppelen aan ontwikkelingen in de MARKT. De yuan maakte daarna de grootste duikeling in ruim twintig jaar, wat een schokgolf zond door de internationale financiële MARKTen.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: maandag 17 augustus 2015

China is steeds belangrijker geworden voor Amerika

De Chinese devaluatie zette aan het begin van de week de valutaMARKT op zijn kop. Zo moest de Yuan deze week uiteindelijk flink waarde inleveren, en beleggers maken zich zorgen over wat er de komende week gaat gebeuren. De kans is namelijk groot dat in de nabije toekomst ook andere groeilanden het voorbeeld van China zullen gaan opvolgen. Veel andere groeilanden hebben immers ook te maken met economische strubbelingen, en een devaluatie van de nationale munt lijkt wonderen te doen.

Tenminste, dat hoopt de Chinese overheid. Door middel van deze devaluatie hoopt de overheid van China dat de export weer zal gaan toenemen. Ook Amerikaanse beleggers maken zich zorgen over wat het effect is van de beslissing van de Bank of China. Toch hebben wij een grafiek gevonden die laat zien dat Amerika ook profijt heeft van een zwakkere Yuan.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs