In tegenstelling tot wat je misschien zou verwachten bij een daling van de goudprijs is de verkoop van fysiek goud en zilver de afgelopen weken juist sterk toegenomen. Sander Noordhof van Goudstandaard spreekt van een ‘ongekende drukte’ in de goudMARKT, vooral als je bedenkt dat de zomer normaal gesproken juist een zeer rustige periode is voor de goudhandel.
Lees verder op MarketupdateHet lukt de Chinese autoriteiten maar niet om de paniek onder beleggers te bezweren, want de Shanghai Stock Exchange ging vandaag met 8,5% onderuit. Dat was de grootste koersdaling op de Chinese aandelenMARKT in acht jaar tijd.
Lees verder op MarketupdateEen maatstaf om de vraag naar koper te meten – het metaal dat wordt gebruikt in alles van hoogspanningslijnen tot aan elektronica – staat momenteel op het zwakste niveau in meer dan 2 jaar. En erger nog; dit lijkt erop te wijzen dat de verkoopgolf in de grondstoffenMARKT alleen nog maar erger wordt.
Het aantal aanvragen om koper op te nemen vanuit de London Metal Exchange warehouses, in verhouding tot het level van wereldwijde voorraden dat door deze beurs wordt bijgehouden, daalde afgelopen week naar het laagste niveau sinds maart 2013. Dat wijst erop dat het verbruik bijna is opgedroogd, terwijl de voorraden juist zijn verdubbeld in de afgelopen 3 jaar.
Lees verder op SlimBeleggen.netJe mag – als lezer van deze nieuwsbrief – twee dingen van me verwachten.
Je mag – als lezer van deze nieuwsbrief – twee dingen van me verwachten.
Eerst en vooral geef ik je mijn mening.
Ik vertel je precies hoe ik tegen bepaalde zaken aankijk en ik wind er geen doekjes op.
Betekent dit dat ik altijd gelijk heb? Nee, zeker niet.
Lees verder op Beurs.comNederlandse beleggers zijn onder meer door de perikelen rond Griekenland minder optimistisch over de beurs. In tijden van onzekerheid kiezen beleggers soms voor goud als veilige luchthaven, maar professionele speculanten doen dat momenteel juist niet.
Het optimisme onder beleggers in Nederland is deze maand een stuk teruggezakt, blijkt uit onderzoek van ING. De financiële MARKTen waren de afgelopen maand in de ban van Griekenland en China. De onrust hierover heeft het vertrouwen van de beleggers geen goed gedaan.
Lees verder op z24.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl