De goudprijs zakte de afgelopen week van €1.047,21 naar €1.001,41 per troy ounce (-4,37%), terwijl de prijs van een kilo zilver van €441,43 naar €430,27 ging (-2.,53%). Begin deze week kwamen de prijzen van beide edelmetalen onder druk te staan door grote verkooporder op de goudMARKT, waardoor de koersen onder een belangrijk steunniveau zakten.
Lees verder op MarketupdateDe aandelenMARKTen zijn sinds het jaar 2009 flink in waarde gestegen en ook de verwachting voor de komende maanden blijft zeer positief. Toch beginnen diverse economen aan de bel te trekken. Zij zien namelijk dat er een bubble wordt gevormd die vroeg of laat uit elkaar zal barsten. En dat er op dat moment flinke klappen vallen, weten we maar al te goed.
In het verleden hebben we namelijk al te maken gehad met verschillende luchtbellen die uiteindelijk keihard uit elkaar barstten. Zo kunt u zich vast nog wel de technologiecrash herinneren. Ook de meest recente bubble, die van de financiële crisis, heeft diepe wonden achtergelaten bij heel wat mensen.
Lees verder op SlimBeleggen.netMarc Faber, ook wel bekend als Dr. Doom, maakt zich zorgen over de recent zwak presterende grondstofprijzen. Tevens voorspelde hij weer eens een daling van de Amerikaanse aandelenMARKT.
Marc Faber, ook wel bekend als Dr. Doom, maakt zich zorgen over de recent zwak presterende grondstofprijzen. Tevens voorspelde hij weer eens een daling van de Amerikaanse aandelenMARKT.
‘De voorraden van grondstoffen zijn niet zo sterk omhoog gegaan en zijn dus niet de reden achter de zwakke prijzen’, zei Dr. Doom. ‘De prijzen zijn zwak omdat de vraag naar grondstoffen zwak is. Misschien is dit wel een signaal dat er sterke deflationaire krachten in het spel zijn, ondanks al het geld dat bij wordt gedrukt door centrale banken.’
Lees verder op Beursplein6.nlNet als je denkt dat het niet meer erger kan worden voor de goudMARKT volgt er een nieuwe crash. Gelukkig duiken er ook alsmaar meer contraire signalen op.
Net als je denkt dat het niet meer erger kan worden voor de goudMARKT volgt er een nieuwe crash. Gelukkig duiken er ook alsmaar meer contraire signalen op.
Signalen die er op duiden dat iedereen goud heeft opgegeven. En als deze mensen hun goud verkocht hebben is het neerwaartse risico beperkt. Bovendien zullen ze allemaal hun goud terugkopen eens de prijs stijgt.
Welke signalen zien contraire investeerders?
Lees verder op Beurs.comMoody’s Analytics heeft gewaarschuwd voor het feit dat het denkt dat het maandelijkse opkoopprogramma van 60 miljard euro van de Europese Centrale Bank, mogelijk kan zorgen voor het creëren van een bubbel in de huizenMARKTen van het Verenigd Koninkrijk, Duitsland en Noorwegen. Dat meldt the Financial Times.
In het artikel meldt de FT dat de stijgende prijzen en het maandelijkse opkoopprogramma van de Europese Centrale Bank het risico hebben vergroot op bubbel op de huizenMARKTen. De prijsstijgingen worden ondersteund door de snelle groei in steden zoals Londen, Oslo en München, waar vastgoed steeds meer overgewaardeerd wordt, zo staat in het artikel.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl