EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 3596 tot 3600 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: maandag 30 maart 2015

Zo doen verschillende sectoren het tijdens een renteverhoging in de VS

De financiële MARKTen zijn al maanden in de ban van een mogelijke renteverhoging van de Amerikaanse Federal Reserve. Dat een renteverhoging geen jaren meer zal duren lijkt duidelijk, maar of de rente in de zomer wordt verhoogd, in september of pas begin volgend jaar daar lijken economen en MARKTvorsers het maar niet over eens te kunnen worden.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 30 maart 2015

Column Kees de Kort | Vergrijzende arbeidsMARKT in de VS

Macro-econoom Kees de Kort constateert een vergrijzende arbeidsMARKT in de Verenigde Staten. "er zijn opgeteld 14 miljoen banen bijgekomen, en 15 miljoen in de groep 55-plussers ."

Lees verder op BNR.nl
Geplaatst op: zondag 29 maart 2015

Amerikaanse IPO-MARKT weer op hoog niveau

Vorig jaar was een spectaculair jaar voor Amerikaanse beursgangen. Zo haalden 275 beursgangen er in totaal 85,3 miljard dollar op. De Amerikaanse MARKT heeft in een jaar niet zoveel geld weten op te halen met IPO’s sinds voor de Great Recession. Vorig jaar wisten 16 bedrijven meer dan 1 miljard dollar op te halen, wat meer is dan in welk jaar dan ook na 2001.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: zaterdag 28 maart 2015

Verenigde Staten nog nipt grootste handelspartner Europese Unie

De Verenigde Staten vertegenwoordigden vorig jaar nog 15 procent van de totale internationale handel van de Europese Unie. Daarmee vormt de Amerikaanse MARKT nog altijd de grootste partner voor de Europese economie, maar die positie wordt steeds meer door China bedreigd. Dat blijkt uit cijfers van Eurostat, het Europese bureau voor de statistiek.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: zaterdag 28 maart 2015

Olieprijs keldert weer nu zorgen over Jemen zijn weggenomen

De olieprijzen gingen vrijdag hard omlaag, na de sterke stijging van de olieprijs door de zorgen over de luchtaanvallen op Jemen. De MARKT is van mening dat de situatie in het Arabische land geen gevaar zal vormen voor de levering van olie.

De prijs van een vat Amerikaanse olie (van 159 liter) zakte vrijdag 5,8 procent tot 48,44 dollar en Brent ging 5,2 procent omlaag naar 56,14 dollar.

Lees verder op z24.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs