EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 3861 tot 3865 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: zaterdag 10 januari 2015

Tweedeling autoMARKT: rijken zorgen voor recordverkopen luxe auto’s

In Nederland beleven we één van de slechtste jaren in de autoverkopen sinds 1969, maar wereldwijd vestigen premiummerken juist verkooprecords.

In Nederland beleven we één van de slechtste jaren in de autoverkopen sinds 1969, maar wereldwijd vestigen premiummerken juist verkooprecords.

En niet alleen Audi, BMW, Mercedes en Porsche meldden records, maar ook in de allerhoogste segmenten is het hosanna. Bentley en Rolls-Royce laten weten nog nimmer zoveel auto’s te hebben verkocht.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: zaterdag 10 januari 2015

Het gevecht om de olieprijs is begonnen

Saudi Aramco, het staatsoliebedrijf van Saudi Arabië, verhoogt de olieprijzen voor Aziatische klanten maar verlaagt ze juist voor Europa. Dit maakt de strategie van het oliekoninkrijk achter de lage olieprijs echter nog onduidelijker dan het zo mogelijk al was.

Saudi Arabië is OPEC’s meest productieve lid. In november zorgde het land er nog voor dat het oliekartel zijn productieniveau ongewijzigd liet op 30 miljoen vaten per dag. Met een lagere olieprijs wil het MARKTaandeel terugwinnen van niet-leden van de OPEC die inefficiënte of dure methodes hebben om olie te produceren. Voorbeelden hiervan zijn de Verenigde Staten, Canada en Rusland.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 9 januari 2015

‘De toekomst voor goud is rooskleurig’

Voor Robert Kiyosaki is het duidelijk: verlaat de aandelenMARKTen! Het is een duidelijke boodschap die Kiyosaki in zijn nieuwste boek Second Chance verkondigt. ‘Cash will become trash’, stelt de schrijver dan ook.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 9 januari 2015

Euro speelt allesbeslissende rol

Volgens de laatste beschikbare cijfers van de Europese Centrale Bank (ECB) staat de wisselkoers van de euro op 1,1768 USD/EUR. Daarmee presteert de eenheidsmunt 0,0021 USD/EUR slechter dan bij de opening van de Europese Monetaire Unie in 1999!

Volgens de laatste beschikbare cijfers van de Europese Centrale Bank (ECB) staat de wisselkoers van de euro op 1,1768 USD/EUR. Daarmee presteert de eenheidsmunt 0,0021 USD/EUR slechter dan bij de opening van de Europese Monetaire Unie in 1999!

Waarom vertellenn we je dit?

Wel, het is doodeenvoudig, eigenlijk. Net zoals MoneyWeek stellen we ons de vraag waar het naartoe gaat met de euro. En, als je weet welke richting de munt zal inslaan, weet je ook hoe de aandelenMARKTen zullen presteren, beweert de website.

Alle antwoorden zullen we op 22 januari wanneer de ECB zal beslissen of ze QE zal implementeren of niet. Want, we kunnen wel met enige zekerheid zeggen dat Frankfurt monetaire versoepeling zal aankondigen, dat betekent niet dat het mogelijk is om precies te voorspellen hoe aandelenbeleggers daarop zullen reageren.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: vrijdag 9 januari 2015

Banengroei VS zeer sterk: december en november top

De Amerikaanse arbeidsMARKT lijkt zich sterk te ontwikkelen, met robuuste banengroei en een dalende werkloosheid.

De Amerikaanse arbeidsMARKT lijkt zich sterk te ontwikkelen, met robuuste banengroei en een dalende werkloosheid.

Dat blijkt uit vrijdag gepubliceerde cijfers over de banengroei in december.

Het Amerikaanse bureau voor arbeidsstatistieken maakte bekend dat er in december 252 duizend banen zijn bijgekomen, terwijl economen gemiddelden rekenden op 240 duizend extra banen.

Het echte goede nieuws zat ‘m in de de aangepaste cijfers voor oktober en november. Daarbij bleek dat eerdere schattingen opwaarts zijn bijgesteld. Zo kwamen er afgelopen jaar in november 353 duizend banen bij, 32 duizend meer vergeleken met een eerdere schatting. En in oktober lag de banengroei op 261 duizend, 18 duizend meer dan eerder geschat.

Lees verder op z24.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs