EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 3951 tot 3955 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: maandag 15 december 2014

ECB is zeker niet verzekerd van succes

De reacties op de afloop van de meest recente meeting van de Europese Centrale Bank blijven binnenlopen. Het zal duidelijk zijn dat het gedrag van de ECB ook in 2015 een factor van doorslaggevend belang kan worden. De meeste behouden het vertrouwen in de ECB.

De CIO View voor december van Asoka Wöhrmann, CIO van Deutsche Asset & Wealth Management, was in dat verband de moeite van het lezen zeker waard. Enkele hoofdpunten willen we u niet onthouden. De ECB gaat waarschijnlijk staatsobligaties opkopen in 2015 en deze vorm van ultra-expansief monetair beleid blijft de aandelenMARKTen ondersteunen. Volgend jaar kan dus opnieuw een goed beursjaar worden.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 15 december 2014

Dollar kan sterker en sterker worden in 2015

De rentepolitiek van de centrale banken zal ook in 2015 van doorslaggevend belang zijn op de financiële MARKTen. Die rentepolitiek zal de beurskoersen helpen bepalen, maar ook de forexMARKTen. Het scenario ziet er voorlopig uit als volgt: de Amerikaanse centrale bank zal waarschijnlijk haar basisrente verhogen, de Europese en de Japanse centrale bank zullen er alles aan doen om de rente zo laag mogelijk te houden.

De renteverhoging door de FED zal voor volatiliteit zorgen en zal wereldwijd wegen op de waarderingen van aandelen met de groeilanden als meest gevoelige regio, zo stelt het team analisten van Petercam. De beperkte economische groei in de Eurozone (1 à 1,50%) zal al een degelijke winstgroei opleveren. Samen met de maatregelen van de ECB, het wegebben van het overdreven pessimisme en een stevig dividendrendement moet dat een mooi resultaat opleveren voor de Europese aandelenMARKTen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 15 december 2014

Roebel zakt verder ondanks voorzichtig herstel olieprijs

Aan de vrije val van de roebel lijkt voorlopig geen einde te komen. Maandag zakte de Russische munt verder, ondanks een voorzichtig herstel van de olieprijs.

Aan de vrije val van de roebel lijkt voorlopig geen einde te komen. Maandag zakte de Russische munt verder, ondanks een voorzichtig herstel van de olieprijs.

Op de valutaMARKT waren maandag aan het begin van de middag voor het eerst meer dan 59 roebels nodig om 1 dollar te kopen. Daarmee was de munt alweer 2 procent minder waard dan aan het einde van vorige week.

De roebel staat zwaar onder druk door de grote onzekerheid over de Russische economie en de stevige daling van de olieprijs.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: maandag 15 december 2014

OPEC vergadert opnieuw medio 2015

Op de olieMARKT lijkt de rust te zijn teruggekeerd, hoewel van een krachtig herstel van de olieprijs nog geen sprake is. Voor een vat ruwe olie moet nog steeds ongeveer 65 dollar betaald worden en dat is heel wat minder dan bij het begin van dit jaar. Hoe lang de olieprijs zo laag zal blijven, is uiteraard een vraagteken. Verschillende factoren spelen daarbij een rol.

De prijs van olie ligt voorlopig in de handen van de MARKT, zo stelt Marc Eeckhout van BNP Paribas. Het spel van vraag en aanbod speelt natuurlijk volop. Sinds de weigering van de OPEC, lees Saoedi-Arabië, om een productieverlaging door te voeren, is de olieprijs nog verder de dieperik ingedoken sinds zijn neergang midden juni.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: zondag 14 december 2014

Goud en zilver report (Week 50)

De goudkoers steeg de afgelopen week van €970,66 naar €981,41 per troy ounce (+1,1%), terwijl de zilverkoers in dezelfde periode van €426,44 naar €439,43 per kilo wist te klimmen (+3,05%). Beleggers vluchtten de afgelopen week in edelmetalen door toenemende onzekerheid over de wereldeconomie. Opvallend nieuws uit de goudMARKT: Ook in Oostenrijk roept men op de goudvoorraad terug te halen!

Lees verder op Marketupdate.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs