EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord markt.
Artikel 4046 tot 4050 met de

betekenis van het woord MARKT

Geplaatst op: woensdag 26 november 2014

Saudi-Arabië tegen productieverlagingen olie

Saudi-Arabië wil niet dat belangrijke olieproducerende landen hun productie gaan verlagen in verband met de gedaalde olieprijzen. Dat heeft de Saudische olieminister Ali Al-Naimi woensdag gezegd voorafgaand aan een vergadering van oliekartel OPEC in Wenen op donderdag.

Saudi-Arabië wil niet dat belangrijke olieproducerende landen hun productie gaan verlagen in verband met de gedaalde olieprijzen. Dat heeft de Saudische olieminister Ali Al-Naimi woensdag gezegd voorafgaand aan een vergadering van oliekartel OPEC in Wenen op donderdag.

Volgens Al-Naimi zal de olieMARKT zichzelf uiteindelijk stabiliseren, zonder dat daarvoor productieverlagingen nodig zijn.

Het is daarom niet nodig dat grote olieproducerende landen als Saudi-Arabië en de Verenigde Staten de productie terugschroeven, aldus de minister.

Binnen de OPEC is onenigheid over een verlaging van het huidige productieniveau van het oliekartel van circa 30 miljoen vaten per dag.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: woensdag 26 november 2014

BREAKING: De goudprijs steeg afgelopen nacht even 22 %

Wat is het tegenovergestelde van een flash crash? Een flash melt-up?

Wat is het tegenovergestelde van een flash crash? Een flash melt-up?

Volgens sharelynx Gold en goud kenner Dan Popescu zijn de algoritmes op de goudMARKT helemaal doorgedraaide afgelopen nacht. Een half uur na de sluiting van de Comex steeg de goudprijs van $ 1.200 naar $ 1.466,38 – een stijging van bijna $ 270 of 22 % om daarna weer even snel terug te vallen naar $ 1.200.

Goudkevers op sites als NetDania, iFeed & eSignal datafeeds en op websites als USAGold en Bulliondesk zagen de goudprijs omhoog schieten minuut na minuut zodat de prijsbeweging echt leek. Wat er precies aan de hand was, kan niemand tot op heden zeggen. Het was wel opvallend dat goudmijnen en de zilverprijs niet meededen in deze melt-up.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 26 november 2014

US Dollar. Grootste short ooit.

Er wordt veel geschreven over de dollar. Veruit de meeste analisten zijn negatief. Ze wijzen dan naar de QE programma’s van de FED en beweren dat de Amerikaanse economische groei daardoor kunstmatig is. Dat zowel de stijging van de beurzen als de T-Bills verklaard wordt door monetaire verruiming en dat het wachten is op onvermijdelijke (hyper)inflatie en het ineenstorten van de dollar.

Niet alleen mist men dan de negatieve hefboom; de FED kan 3 triljoen verruimen, de hefboom die in de MARKTen ligt geldt bij krimp net zo. Die moet er ook weer uit. Als de werkelijke krimp daardoor 10 triljoen blijkt, kom je nog steeds 7 triljoen tekort. En kun je heel lang wachten op inflatie.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: woensdag 26 november 2014

De echt goede reden voor het Zwitsers goudreferendum.

Eric Scheiber laat weten waar het Zwitsers goudreferendum daadwerkelijk over gaat. Namelijk de macht terug geven aan het volk en banken laten werken voor de belastingbetaler, niet andersom.

Eric Scheiber laat weten waar het Zwitsers goudreferendum daadwerkelijk over gaat. Namelijk de macht terug geven aan het volk en banken laten werken voor de belastingbetaler, niet andersom.

Centrale banken wereldwijd hebben de afgelopen 6 jaar op ongekende schaal ingegrepen en gemanipuleerd binnen zowel de aandelen-, valuta- als obligatieMARKT. Deze ongekozen instituten zijn maar met 1 ding bezig geweest en dat is het re-distribueren van rijkdom van de ene partij naar de andere. Dit om de koopkracht van nationale munten naar beneden te drukken t.o.v. andere landen om op deze manier een munt te creëren die kan blijven concurreren met andere valuta’s.

Maar een race naar de bodem blijft een race naar de bodem. De uiteindelijke uitkomst is niets meer dan nul, dit zonder medeweten van belastingbetalers wereldwijd die hun koopkracht meer en meer af zien nemen. In Zwitserland zijn grote goudvoorraden door de centrale bank verkocht. Daarnaast is de Zwitserse franc door de Swiss National Bank (SNB) ongezien gekoppeld aan de euro met eventueel catastrofale gevolgen wanneer de Zwitsers hun munt weer gekoppeld willen zien aan goud. De Zwitsers zullen met een berg euro’s achter blijven en een munt die zo sterk is dat het de exportpositie van Zwitserland ondermijnt.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: dinsdag 25 november 2014

Spook van deflatie kan Europa de rug toekeren

Hoe ernstig moet het deflatiegevaar in Europa ingeschat worden? Misschien wel veel kleiner dan sommigen ons willen doen geloven. Dat betekent dat een worst case scenario vermeden zal kunnen worden, een evolutie die volledig in het voordeel van de financiële MARKTen speelt. Er zijn verschillende factoren die meebrengen dat het gevaar op deflatie niet overschat moet worden en dat we op termijn opnieuw richting inflatie evalueren.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs