Het afgelopen jaar heeft een belegging in goud in financiële zin niet veel opgeleverd. Desondanks waren we ook in 2014 getuige van verschillende interessante trends op de goudmarkt. We vatten de belangrijkste ONTWIKKELINGen van het jaar voor u samen in dit jaaroverzicht edelmetalen.
Lees verder op Marketupdate.nlDe waarde van de euro ten opzichte van de dollar is dinsdag verder weggezakt. De Europese munt is nu voor het eerst sinds augustus 2012 minder dan 1,22 dollar waard.
De waarde van de euro ten opzichte van de dollar is dinsdag verder weggezakt. De Europese munt is nu voor het eerst sinds augustus 2012 minder dan 1,22 dollar waard.
De euro zakte in de middaghandel naar 1,2175 dollar, tegen circa 1,2250 dollar aan het begin van de dag. De koers daalt al geruime tijd, mede door de uiteenlopende economische ONTWIKKELINGen in de Verenigde Staten en de eurozone.
De sterke groei van de Amerikaanse economie, die dinsdag nogmaals werd bevestigd, brengt het moment van een renteverhoging in de VS steeds dichterbij.
Lees verder op nu.nlDe waarde van de euro ten opzichte van de dollar is dinsdag verder weggezakt. De Europese munt is nu voor het eerst sinds augustus 2012 minder dan 1,22 dollar waard.
De euro zakte in de middaghandel naar 1,2175 dollar, tegen circa 1,2250 dollar aan het begin van de dag. De koers daalt al geruime tijd, mede door de uiteenlopende economische ONTWIKKELINGen in de Verenigde Staten en de eurozone.
Lees verder op z24.nlHet Noorse staatsenergiebedrijf Statkraft gaat de komende jaren miljarden investeren in de ONTWIKKELING van duurzame energie, nadat het daarvoor een financiering heeft gekregen van de Noorse staat. Dat maakte het bedrijf maandag bekend.
Lees verder op nu.nlDe Chinese economie zou volgend jaar ‘maar’ met 7,10% kunnen groeien. Dat lijkt slecht nieuws te zijn, maar daarbij toch de opmerking dat eender welk ander land dolgelukkig zou zijn met een dergelijke groeivoet. China laat zich niet van de wijs brengen, de Chinese regering volgt de ONTWIKKELING van de economie van minuut tot minuut. Wereldwijd maken de economen zich dan ook weinig zorgen over de groeivertraging in het land van het middenrijk. Ook voor de beleggers blijft China een factor waar terdege rekening mee moet gehouden worden.
Lees verder op SlimBeleggen.netBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl