EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord tekort.
Artikel 546 tot 550 met de

betekenis van het woord TEKORT

Geplaatst op: donderdag 10 oktober 2013

IMF ziet sterke stijging begrotingsTEKORT Nederland

Het IMF verwacht dat het TEKORT van de Nederlandse overheid dit jaar afneemt tot 3 procent en volgend jaar min of meer stabiliseert op 3,2 procent. Vanaf 2015 wordt echter een sterke stijging tot bijna 5 procent voorzien.

Lees verder op parool.nl
Geplaatst op: maandag 7 oktober 2013

Grieks begrotingsTEKORT komt op 2,4 procent

Het begrotingsTEKORT van Griekenland komt dit jaar, zonder de herkapitalisatie van de banken, uit op 2,4 procent. Dat staat in een ontwerpbegroting voor 2014 die plaatsvervangend minister van Financiën Christos Staikouras vandaag uit de doeken deed.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: maandag 7 oktober 2013

FNV: 'Angst voor ontslag, hoge werkdruk, geldTEKORT'

Crisis hakt erin bij personeel © Thinkstock. De werknemer bezwijkt bijna onder de crisis. De helft heeft last van de hoge werkdruk. Eén op de vijf komt niet rond met zijn loon en 40 procent vreest voor zijn baan, zo blijkt uit een FNV-onderzoek waarover het AD schrijft.

Verder vinden vier op de tien werknemers scholing en loopbaanmogelijkheden onvoldoende. Een derde krijgt geen waardering van de chef. 40 procent heeft geen vertrouwen in z'n werkgever.

Lees verder op ad.nl
Geplaatst op: maandag 30 september 2013

Italië heeft grote kopzorgen

De Italiaanse economie is de derde economie van de Eurozone. Het begrotingsTEKORT blijft binnen het door de Europese Commissie opgelegde plafond van 3 procent maar toch:  aan zorgen geen gebrek in het land. De achillespees van Italië is de wankele politieke situatie.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 30 september 2013

Baan houden? Salaris inleveren

Heb je als ondernemer te maken met teruglopende inkomsten en ben je afhankelijk van een uitgebreid personeelsbeleid, dan ligt het voor de hand om juist op deze kostenpost te bezuinigen. Want bij het oplopen van de TEKORTen snijd je daar waar de hoogste kosten worden gemaakt. De dupe zijn de werknemers, zo blijkt uit onderzoek van loonstrookverwerker ADP en organisatieadviesbureau Berenschot. Veel van hen worden voor de dwingende keuze gezet: een salarisoffer brengen of je werk kwijtraken.

Lees verder op baaz.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs