Volgens goudkever Jim Sinclair zal de Amerikaanse obligatiebubbel niet uiteen spatten zolang de Federal Reserve obligaties blijft opkopen van de Amerikaanse overheid. Diegene die geloven in stijgende rentevoeten én quantitative easing zijn eraan voor de moeite. Rentevoeten zullen pas stijgen als QE stopt of fors vermindert.
De Federal Reserve zal overheidsobligaties blijven opkopen zolang de overheid met een TEKORT zit. Alleen als de TEKORTen afnemen, kan de Fed zijn QE-programma staken. Dan pas zullen de rentevoeten beginnen stijgen. Maar dit zal het TEKORT weer doen oplopen waardoor de Fed opnieuw zal beginnen met QE. (
Lees verder op Beurs.comVolgens onderzoek wordt energieopslag een stuk goedkoper. Dit kan grote gevolgen hebben voor de opmars van duurzame energie.
Volgens onderzoek wordt energieopslag een stuk goedkoper. Dit kan grote gevolgen hebben voor de opmars van duurzame energie.
Windmolens en zonnepanelen produceren op winderige en zonnige dagen vaak overschotten die verloren gaan, terwijl er op mindere dagen een TEKORT is. Energieopslag verhelpt dit probleem door elektriciteit van piekmomenten op te slaan voor dalmomenten. Dat is op dit moment echter nog te duur om op grote schaal in toe te passen.
Lees verder op duurzaambedrijfsleven.nlDe harde bezuinigingsmaatregelen in Griekenland lijken hun vruchten af te werpen.
De harde bezuinigingsmaatregelen in Griekenland lijken hun vruchten af te werpen.
Het Griekse ministerie van financiën meldde maandag dat het begrotingsTEKORT in 2012 is teruggebracht naar 6,6 procent.
In 2011 was dat nog 9,4 procent. Los van de rentekosten over de schuldenberg heeft de Griekse regering zelfs een bescheiden begrotingsoverschot geproduceerd van 434 miljoen euro.
Lees verder op nu.nlHandelaren in Dubai weren goudbaren die afkomstig zijn van Turkse smelterijen. Het goud wordt namelijk in verband gebracht met de leveringen van gas uit Iran naar Turkije. Turkse afnemers betalen voor het gas met lira, waar Iraanse handelaren goudbaren mee kopen. Die goudstaven worden in Dubai weer verkocht voor euro's en dollars, sterke valuta waar Iran een nijpend TEKORT aan heeft.
Lees verder op MarketUpdate.nlDe komende jaren zijn er meer belastinginkomsten nodig om het Amerikaanse begrotingsTEKORT terug te dringen. Dat heeft de Amerikaanse president Barack Obama gezegd tijdens een interview op de Amerikaanse televisiezender CBS. Al is het optrekken van de belastingtarieven momenteel niet aan de orde, voegde hij eraan toe.
Lees verder op HLN.beBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl