EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord tekort.
Artikel 746 tot 750 met de

betekenis van het woord TEKORT

Geplaatst op: donderdag 24 januari 2013

Royal Canadian Mint nu ook zonder zilver

Eerst was er de US Mint die aankondigde geen zilver munten meer te verkopen omdat ze door hun voorraad zilver heen zitten. Nu komt ook de Canadese Royal Canadian Mint met de mededeling dat ze de verkoop van de populaire silver maple leaf beperken door TEKORTen in de zilverbevoorrading.

Eerst was er de US Mint die aankondigde geen zilver munten meer te verkopen omdat ze door hun voorraad zilver heen zitten. Nu komt ook de Canadese Royal Canadian Mint met de mededeling dat ze de verkoop van de populaire silver maple leaf beperken door TEKORTen in de zilverbevoorrading.

Eerst was er de US Mint die aankondigde geen zilver munten meer te verkopen omdat ze door hun voorraad zilver heen zitten. Nu komt ook de Canadese Royal Canadian Mint met de mededeling dat ze de verkoop van de populaire silver maple leaf beperken door TEKORTen in de zilverbevoorrading.

Lees verder op beurs.com
Geplaatst op: donderdag 24 januari 2013

HandelsTEKORT Japan was nog nooit zo groot

Japan heeft in 2012 het grootste handelsTEKORT ooit opgetekend: 6.927 miljard yen (58 miljard euro). Dat is bijna een verdrievoudiging tegenover 2011. De export daalde door de strubbelingen met China en omwille van de Europese schuldencrisis, zo deelde de Japanse regering mee.

[...]

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: woensdag 23 januari 2013

'Grieks begrotingsTEKORT onjuist'

Het Griekse begrotingsTEKORT over het jaar 2009 is kunstmatig met vierhonderd procent verhoogd. 

Het Griekse begrotingsTEKORT over het jaar 2009 is kunstmatig met vierhonderd procent verhoogd. 

Dat heeft Zoe Georganda, voormalig lid van de raad van bestuur van het Griekse bureau voor de statistiek, woensdag gezegd in een interview met een Griekse radiozender.

De hoogte van het begrotingsTEKORT in 2009 speelde een belangrijke rol bij het opstellen van het bezuinigingsprogramma van de Griekse regering.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: dinsdag 22 januari 2013

Griekenland geslaagd voor doelstelling begrotingsTEKORT

Griekenland heeft voor 2012 een begrotingsTEKORT geboekt van 15,7 miljard euro, wat overeenkomt met 8,1 procent van zijn bruto binnenlands product (bbp). Het land beantwoordt hiermee ruimschoots aan de doelstelling van 8,4 procent die opgelegd was door de internationale kredietverstrekkers IMF en de Europese Unie.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: maandag 21 januari 2013

TEKORTen bij zilver in aantocht

De meeste beleggers met een interesse voor edelmetalen volgen vandaag hoofdzakelijk nog enkel de prijs van goud. Dat is op zich normaal: goud is en blijft het vlaggenschip voor het sector. Echter, zilver is compleet uit de aandacht geraakt in de voorbije jaren. De dagelijkse prijsperikelen kunnen zelden nog boeien. Dat was ooit wel anders. In de periode van 2010 en 2011 zaten beleggers dagelijks aan hun schermen gekluisterd om de achtbaan bij zilver van minuut tot minuut op te volgen.

[...]

Lees verder op Goud-Portal.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs