EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord tekort.
Artikel 801 tot 805 met de

betekenis van het woord TEKORT

Geplaatst op: dinsdag 4 december 2012

Italië op schema om begrotingsdoel te halen

Italië ligt op schema om de eerder gestelde doelstelling voor het begrotingsTEKORT te halen. Dat zei de Italiaanse minister van Financiën Vittorio Grilli dinsdag. De verwachting is dan dat Italië dit jaar nog onder de grens van een begrotingsTEKORT van 3 procent van het bruto binnenlands product komt. Het land beantwoordt dan aan de begrotingseis van de Europese Unie.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: dinsdag 4 december 2012

Wall Street begint vlak

In New York zijn de Amerikaanse effectenbeurzen dinsdag nagenoeg onveranderd begonnen. De markt blijft in de greep van de onderhandelingen over het verkleinen van het begrotingsTEKORT in de Verenigde Staten, die in een impasse lijken te verkeren.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: dinsdag 4 december 2012

'Vlakke opening Wall Street'

In New York zullen de Amerikaanse beurzen dinsdag naar verwachting vlak tot licht hoger openen. De markt blijft in de greep van de onderhandelingen over het verkleinen van het begrotingsTEKORT in de Verenigde Staten, die in een impasse lijken te verkeren.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: dinsdag 4 december 2012

Obama schiet Republikeins begrotingsvoorstel direct af

Het eerste begrotingsvoorstel dat de Republikeinen in het Amerikaanse Congres hebben ingediend, is door het Witte Huis maandag direct van de hand gewezen. Het voorstel, bedoeld om het enorme Amerikaanse begrotingsTEKORT tegen te gaan, voorziet niet in een belastingverhoging voor de rijkste Amerikanen.

President Obama is niet bereid om toe te geven aan principes van rechtvaardigheid en evenwicht.

Lees verder op parool.nl
Geplaatst op: maandag 3 december 2012

'Wall Street begint met winst'

In New York zullen de Amerikaanse beurzen maandag waarschijnlijk met winst beginnen. Net als in Europa lijkt een positief Chinees industriecijfer en een formeel hulpverzoek voor de Spaanse bankensector voor optimisme te zorgen. De blik blijft daarnaast gericht op de besprekingen rond de zogenoemde fiscal cliff in de Verenigde Staten.

De Republikeinse voorzitter van het Huis van Afgevaardigden John Boehner liet zondag weten dat er geen vooruitgang zit in de onderhandelingen over het verkleinen van het begrotingsTEKORT. De Amerikaanse minister van Financiën Timothy Geithner legde de bal juist neer bij de Republikeinen. Zij moeten volgens hem met een respons komen op voorstellen van het Witte Huis of eigen plannen voorleggen.

Lees verder op RT[z]
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs