De gifbeker is nog niet leeg voor beleggers die het afgelopen jaar in Bitcoin zijn gestapt. De koers zakte vandaag onder de $200, terwijl die twee weken geleden nog op $314 stond. Dat is een VERLIES van 36%, terwijl de prijs van de virtuele munt in 2014 ook al met meer dan 58% onderuit ging. Rusland maakte bekend een aantal Bitcoin sites te blokkeren.
Lees verder op Marketupdate.nlHet aantal gedwongen huizenverkopen is vorig jaar opgelopen tot 4792, een toename van 6 procent vergeleken met 2013.
Het aantal gedwongen huizenverkopen is vorig jaar opgelopen tot 4792, een toename van 6 procent vergeleken met 2013.
Het fonds ontving in het vierde kwartaal van vorig jaar 1210 VERLIESdeclaraties, tegen 1105 in dezelfde periode een jaar eerder. WEW houdt rekening met een verdere stijging van het aantal gedwongen huizenverkopen door het na-ijleffect van de crisis.
Lees verder op nu.nlZilverprijs staat na 6 handelsdagen 5,3% hoger 10 januari 2015 in Zilver
Zilverprijs staat na 6 handelsdagen 5,3% hoger 10 januari 2015 in Zilver
Zilverprijs is dit jaar sterk begonnen. In geheel 2014 daalde de zilverprijs met 19,3%. In de eerste zes handelsdag van 2015 is de prijs 5,3% geklommen. In Euro’s is de stijging nog sterker met 7,7%. Het VERLIES van 2014 is in Euro’s inmiddels bijna goed gemaakt. Over geheel 2014 en de eerste 6 handelsdagen van 2015 staan we in Eurotermen nog 1,14% in de min.
Zilver is beter van start gegaan dan goud. Wanneer de prijzen van beide edelmetalen stijgen dan doet zilver het beter dan goud en vice versa. De goudprijs is in de eerste 6 handelsdagen van dit jaar met 3,41% gestegen (in $) en 5,8% (in €). Een sterkere Dollar is over het algemeen negatief voor grondstoffen. Maar dit jaar werd de Dollar sterker en tevens steeg de zilverprijs.
Lees verder op thebullionhouse.nlDit jaar zullen in België tientallen verouderde en onrendabele gasgestookte elektriciteitscentrales worden gesloten. Dat heeft de krant De Tijd gemeld op basis van een nota van de federale overheid.
Dit jaar zullen in België tientallen verouderde en onrendabele gasgestookte elektriciteitscentrales worden gesloten. Dat heeft de krant De Tijd gemeld op basis van een nota van de federale overheid.
Berekend werd dat de sluiting van de centrales de productiecapaciteit met ruim 1.600 megawatt zou terugschroeven. Daardoor wordt een VERLIES geleden dat vergeleken kan worden met anderhalve keer de capaciteit van een grote kernreactor. Dat vertegenwoordigt het equivalent van één tiende van het stroomverbruik op absolute piekmomenten.
Lees verder op Express.beOok de VS kent behoorlijk wat leegstand in de kantorenmarkt. Maar die kantoren zijn kennelijk van niemand. Niemand lijdt VERLIES, zegt BNR’s macro-econoom Kees de Kort.
Lees verder op BNR.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl