EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord verlies.
Artikel 576 tot 580 met de

betekenis van het woord VERLIES

Geplaatst op: donderdag 7 augustus 2014

Worden de komende 72 uur cruciaal voor de wereldvrede ?

De wereld staat op een kantelmoment, de oorlog in Oekraïne kan escaleren of Putin moet zijn VERLIES accepteren, dat zegt Ambrose Evans-Pritchard in The Telegraph. De komende 72 uur zullen beslissend zijn of Rusland de witte vlag boven haalt of dat ze een volledige invasie van de Donbass op poten zetten.

De wereld staat op een kantelmoment, de oorlog in Oekraïne kan escaleren of Putin moet zijn VERLIES accepteren, dat zegt Ambrose Evans-Pritchard in The Telegraph. De komende 72 uur zullen beslissend zijn of Rusland de witte vlag boven haalt of dat ze een volledige invasie van de Donbass op poten zetten.

Volgens de NAVO heeft Rusland meer dan 20.000 troepen aan de grens staan met Oekraïne, samen met tanks en vliegtuigen. Dit is serieuzer dan de Russische invasie van Afghanistan in 1980. Putin wil kost wat kost het Russische Rijk terug uitbreiden, te beginnen met Oekraïne en alleen oorlog kan hier voor zorgen.

De mensen dachten dat Putin poker speelde, maar lijken nu te beseffen dat hij het echt meent om meer grondgebied in te nemen. Alles kan nu uit de hand lopen, zelfs de onderbreking van leveringen van olie en gas. Het Kremlin gokte er op dat het Europa en de Verenigde Staten uit elkaar kon drijven, maar dit lijkt niet het geval te zijn.

Grondstoffen [...]

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: dinsdag 5 augustus 2014

Hier lees je wat de zilverprijs in augustus gaat doen

De zilverprijs sloot de maand juli af met een VERLIES van ongeveer 3%. Dit is niet abnormaal na de sterke rally in juni. En als de geschiedenis een beetje wil helpen, zullen we in augustus opnieuw een stijging zien. De laatste 5 jaar steeg de zilverprijs in de maand augustus, met een gemiddelde van 10,4%. In dat geval noteert de zilverprijs weer comfortabel boven de $22.

De laatste 10 jaar eindigde de zilverprijs 7 keer hoger in augustus met een gemiddelde return van 3,6%. Sinds begin dit jaar noteert de zilverprijs slechts 5% hoger waardoor er nog voldoende opwaarts potentieel is. Juli is traditioneel een rustige maand voor zilver, maar in augustus schieten de handelaars weer wakker. Zo steeg het volume op de zilvermarkt met 65% in 2013.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: dinsdag 5 augustus 2014

VERLIESt goud zijn glans als veilige haven?

Goud diende lange tijd als een verzekering tegen politieke en economische schokken. Na de hel van de financiële crisis vergaloppeerde de goudprijs zich toen het als veilige haven omhoog schoot tot $1.900 om daarna 39% te dalen. Dit bezorgde veel beleggers de daver op het lijf zodat de glans van veilige haven wat troebel geworden is. Betekent dit dat we goud moeten afschrijven?

Goud is perfect als indekking tegen onzekerheid en zou dus voor een deel uit moeten maken van iedere portefeuille. Iedere beleggingsportefeuille heeft nu eenmaal bescherming nodig. Maar jaren van QE door de Federal Reserve heeft veel beleggers immuun gemaakt voor onzekerheid waardoor goud minder aantrekkelijk geworden is.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 1 augustus 2014

Beurzen dieper in het rood

Op macro-economisch vlak bleek dat de activiteit in de Franse industrie in juli is gezakt tot het laagste niveau van dit jaar. De graadmeter voor de industrie in de hele eurozone stabiliseerde volgens een nieuwe schatting van het Britse onderzoeksbureau Markit.

Alle 25 fondsen in de AEX gingen omlaag. ArcelorMittal stond onderaan met een VERLIES van 5,7 procent. Het staalconcern verlaagde bij de presentatie van de tweedekwartaalcijfers de verwachting voor het bedrijfsresultaat in 2014. De bijstelling komt onder meer door de lagere prijzen voor ijzererts.

Lees verder op nuzakelijk.nl
Geplaatst op: donderdag 24 juli 2014

Spanje VERLIESt €12 miljard bij verkoop 'mislukte' bank

Spain has sold the country's 'failed' Catalunya Bank for just €1.2 billion ($1.62 billion), racking up nearly €12 billion losses in the deal, or around the same figure as that saved by the government with its austerity cuts.

But Spain's sale of Catalunya Bank — in which it owns a 66 percent share — for just €1.2 billion means the country lost €11.8 billion by propping up by the bank which teetered when thousands of borrowers defaulted on their loans.

Lees verder op thelocal.es
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs