EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord verlies.
Artikel 636 tot 640 met de

betekenis van het woord VERLIES

Geplaatst op: donderdag 16 januari 2014

VERLIESuitkering NHG met 34% gestegen

De Nationale Hypotheek Garantie (NHG) heeft in 2013 ruim 34% meer geld uitgekeerd dan in 2012. Er werd €150,7 miljoen uitgekeerd, dat is €8 miljoen meer dan het bedrag dat de NHG in 2013 binnen kreeg. Tot hoe ver zal het garantiefonds leeglopen?

Lees verder op Marketupdate.nl
Geplaatst op: zondag 12 januari 2014

Goud en zilver report (Week 2)

De goudprijs steeg de afgelopen week met 0,3% naar €913 per troy ounce. De zilverprijs zakte in een week tijd naar €474,16 per kilogram, een VERLIES van een half procent. Een teleurstellend banencijfer op vrijdag zetten de koersen weer iets hoger. Toch was er geen richtinggevend nieuws voor de goudmarkt. Lees het weekoverzicht op Marketupdate.

Lees verder op MarketUpdate.nl
Geplaatst op: zaterdag 11 januari 2014

Eerste Bitcoin verzekering ter wereld met steun van Lloyd's

DataVERLIES is de grootste angst die onder eigenaars van bitcoins leeft. Het zal je gebeuren dat het tegoed aan bitcoins dat je in je wallet hebt, verloren gaat door een crash van een harde schijf, bestandscorruptie, een ondoordachte verwijdering, brand of dergelijke. Gestolen bitcoins kunnen niet simpelweg worden teruggeboekt, want de transactie is onomkeerbaar. James Howells verloor ooit 7500 bitcoins toen hij zijn harde schijf weggooide, waarbij hij vergat dat hij er inmiddels een groot kapitaal op had staan. De harde schijf ligt nu ergens bij hem in de buurt onder de grond met ander afval waarbij het dient als ophoging voor een bouwterrein.

Lees verder op bitkoers.nl
Geplaatst op: dinsdag 7 januari 2014

Goudprijs update: VERLIES voor edelmetalen

De goudprijs en de zilverprijs gingen vandaag weer onderuit. Goud verloor meer dan 1% van haar waarde en zilver werd zelfs 2,6% goedkoper. De goudprijs staat onder druk door een beter dan verwacht cijfer over de Amerikaanse handelsbalans.

Lees verder op Goudstandaard.com
Geplaatst op: maandag 6 januari 2014

Zwitserse centrale bank 'VERLIESt' miljarden op goudvoorraad

Zwitserland verloor in 2013 miljarden euro's op haar goudreserve, waardoor ze geen dividend mag uitkeren aan de regering en de regionale overheden. Steeds meer centrale banken boeken goud naar de marktprijs en zagen daarom hun bezit in 2013 in waarde afnemen. Maar hoe vervelend is dat, aangezien veel centrale banken toch niet de intentie hebben goud te verkopen?

Lees verder op Marketupdate.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs