EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord verlies.
Artikel 866 tot 870 met de

betekenis van het woord VERLIES

Geplaatst op: maandag 14 januari 2013

25% vliegt eruit - Forse reorganisatie bij Vodafone Spanje

Vodafone zet in Spanje fors het mes in zijn personeelsbestand.

Vodafone zet in Spanje fors het mes in zijn personeelsbestand.

Dat maakte de Britse telecomgigant maandag bekend. Om hoeveel banen het gaat werd niet gemeld, maar geschat wordt dat zo'n 25 procent van de werknemers hun baan VERLIESt.

[...]

Lees verder op rt[z]
Geplaatst op: maandag 14 januari 2013

Stakingen Zuid-Afrika leiden tot VERLIES

De lange en grimmige stakingen die de mijnindustrie in Zuid-Afrika het afgelopen jaar in hun greep hielden, hebben geleid tot een VERLIES bij Anglo American Platinum.

De lange en grimmige stakingen die de mijnindustrie in Zuid-Afrika het afgelopen jaar in hun greep hielden, hebben geleid tot een VERLIES bij Anglo American Platinum.

De grootste platinumproducent ter werelde meldde maandag dat het verwacht over 2012 in de min uit te komen, zo schreef The Wall Street Journal. In 2011 waren de activiteiten nog winstgevend.

[...]

Lees verder op rt[z]
Geplaatst op: vrijdag 11 januari 2013

Beurs sluit week met VERLIES af

De Europese beurzen sluiten vandaag af met VERLIES. In Brussel is de Bel20 met 0,34 procent gedaald tot een slot van 2.496,80 punten.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: woensdag 9 januari 2013

Alcoa geeft het goede voorbeeld

Gisteren na de slotbel op de beurs van Wall Street was het uitkijken naar de persmededeling waar Alcoa mee zou uitpakken. Het seizoen van de bedrijfsresultaten werd met de aluminiumfabrikant officieel op gang geschoten, een gebeurtenis waar telkens opnieuw naar werd uitgekeken.

Het rapport van Alcoa was zeker niet verkeerd: een nettowinst van 242 miljoen dollar over Q4, of omgerekend 21 cent per aandeel. 12 maanden geleden was er nog een VERLIES van 193 miljoen dollar. De ‘gekuiste’ resultaten geven echter meestal een duidelijker beeld.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 9 januari 2013

Aandelenbeurzen Wall Street boeken VERLIES

De aandelenbeurzen op Wall Street hebben VERLIES geboekt. In afwachting van de cijfers van Alcoa deden beleggers het rustig aan en de stemming was niet erg optimistisch. Het aluminiumconcern geeft na het slot van de handel in New York het startsein voor het jaarcijferseizoen.

Lees verder op HLN.be
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs