In de VS zijn er 2 belangrijke afspraken waar we naar uitkeken. Er zijn de presidentsverkiezingen van 6 november waar voorlopig weinig zinnigs over valt te zeggen. Zal Obama zijn bed in het Witte Huis mogen behouden of zal hij plaats moeten ruimen voor Mitt Romney? Alleen de kiezers beslissen daarover.
In de VS zijn er 2 belangrijke afspraken waar we naar uitkeken. Er zijn de presidentsverkiezingen van 6 november waar voorlopig weinig zinnigs over valt te zeggen. Zal Obama zijn bed in het Witte Huis mogen behouden of zal hij plaats moeten ruimen voor Mitt Romney? Alleen de kiezers beslissen daarover.
Maar dan is er de ‘fiscal cliff’ en dat is een heel ander verhaal. Die hindernis zal en moet genomen worden, daar wond Jeffrey Immelt, CEO van General Electric, geen doekjes om. Het rond de pot draaien dat we tot dusver hebben gezien is tijdVERLIES, aldus de topman.
Er is geen enkele reden waarom de ‘fiscal cliff’ niet zou opgelost worden, mits er van de kant van de politici wat goede wil getoond wordt. De economische omstandigheden zijn momenteel vrij gunstig, maar daar zou verandering in kunnen komen wanneer er niets gebeurt.
Lees verder op SlimBeleggen.netWist je dat er een bijzonder makkelijke manier is om de volatiliteit van je portefeuille te beperken zonder dat het je rendement kost?
Wist je dat er een bijzonder makkelijke manier is om de volatiliteit van je portefeuille te beperken zonder dat het je rendement kost?
Dit betekent dat je precies dezelfde rendementen realiseert, maar wel de grote schokken eruit haalt.
In geld levert dit niets extra op, maar ik kan je garanderen dat je ‘s nachts een heel stuk beter slaapt!
In 2008 bijvoorbeeld realiseerden de meeste beleggers verliezen van 50% tot 70%.
Beleggers die echter deden wat ik zo meteen ga beschrijven, zagen hun VERLIES beperkt tot 17,3%.
Het concept is heel simpel.
Je gaat je portefeuille “hedgen” wanneer de S&P500 beneden het 200-daags gemiddelde noteeert. Op de onderstaande grafiek is dat de blauwe lijn.
[...]
Lees verder op Aandelen.comDe beurs in Amsterdam zal woensdag waarschijnlijk hoger beginnen. Ook de andere Europese beurzen zullen met winsten openen. Na de zware VERLIESbeurt van een dag lijken beleggers op zoek te gaan naar koopjes. De stemming wordt daarbij gesteund door een meevallend Chinees industriecijfer.
,,De AEX opent ruim 1 punt hoger. In Azië blijven de beurzen redelijk liggen ondanks de zware VERLIESbeurten op Wall Street en in Europa. De stemming wordt daar gesteund door gunstig nieuws over de Chinese industrie. Verder is het uitkijken naar de kwartaalcijfers van de bedrijven en het rentebesluit van de Amerikaanse centrale bank. Ook zal ECB-president Mario Draghi vandaag een toespraak houden", aldus marktanalist Martijn Weller van IG Netherlands.
Lees verder op beurs.nlDe beurs in Tokio wist woensdag het VERLIES beperkt te houden ondanks de sterke koersdalingen op Wall Street en in Europa. Een verbetering van de Chinese industriële activiteit bood enig tegenwicht aan teleurstellende kwartaalcijfers uit de Verenigde Staten. De Nikkei eindigde 0,7 procent lager op 8954,30 punten en staakte daarmee een winstreeks van 7 handelsdagen. Het was de langste winstbeurt van de Japanse beurs sinds juli 2011.
Uit cijfers van de Britse bank HSBC bleek dat de inkoopmanagersindex voor de Chinese industrie in oktober is gestegen tot 49,1, van 47,9 in september. Dat is het hoogste niveau sinds juli dit jaar. De index staat wel voor de twaalfde maand op rij onder de 50 punten, wat krimp van de industrie aangeeft.
Lees verder op RT[z]De beurs in Amsterdam zal woensdag waarschijnlijk hoger beginnen. Ook de andere Europese beurzen zullen met winsten openen. Na de zware VERLIESbeurt van een dag lijken beleggers op zoek te gaan naar koopjes. De stemming wordt daarbij gesteund door een meevallend Chinees industriecijfer.
,,De AEX opent ruim 1 punt hoger. In Azië blijven de beurzen redelijk liggen ondanks de zware VERLIESbeurten op Wall Street en in Europa. De stemming wordt daar gesteund door gunstig nieuws over de Chinese industrie. Verder is het uitkijken naar de kwartaalcijfers van de bedrijven en het rentebesluit van de Amerikaanse centrale bank. Ook zal ECB-president Mario Draghi vandaag een toespraak houden", aldus marktanalist Martijn Weller van IG Netherlands.
Lees verder op RT[z]Bedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl