EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord verlies.
Artikel 1006 tot 1010 met de

betekenis van het woord VERLIES

Geplaatst op: dinsdag 23 oktober 2012

Grootste VERLIES in maanden voor de AEX index

De beurzen gingen vandaag wereldwijd behoorlijk omlaag vanwege een combinatie van slecht nieuws en slechte vooruitzichten. De AEX index ging direct vanaf de opening al omlaag en de BEL20 probeerde de schade in de ochtend nog te beperken tot een klein VERLIES. Na het middaguur gingen zowel de beurs in Amsterdam als de beurs in Brussel verder omlaag.

Een combinatie van slecht nieuws omtrent Spanje en tegenvallende bedrijfscijfers en verwachtingen van bedrijven drukten vandaag de koersen op de beurzen omlaag. Kredietbeoordelaar Moody’s drukte wederom een stempel op de beurzen door het afwaarderen van vijf regio’s in Spanje. Naast de afwaardering van de kredietwaardigheid van de regio’s werd vandaag ook bekendgemaakt dat de economie in Spanje nu voor het vijfde kwartaal is gekrompen. De economische crisis in Spanje lijkt hiermee allemaal verder te verslechteren en er werd zelfs gesproken over een begrotingstekort welke ruim hoger zal uitkomen dan de eerdere verwachting.

Lees verder op beursig.nl
Geplaatst op: dinsdag 23 oktober 2012

'Hogere opening AEX'

De beurs in Amsterdam zal dinsdag naar verwachting hoger openen. Ook de andere Europese beurzen zullen met winsten beginnen. In Amsterdam brachten de AEX-fondsen KPN en DE Master Blenders de kwartaalcijfers naar buiten.

,,De AEX begint tot 1 punt hoger in navolging van het late herstel op Wall Street, waar een eerder VERLIES in het laatste halfuur van de handel werd weggewerkt. Ondanks tegenvallende resultaten van toonaangevende Amerikaanse bedrijven krijgt de markt nog altijd het voordeel van de twijfel. De rally is geparkeerd, maar we willen niet inleveren. Er is ook geen alternatief voor aandelenbeleggingen'', aldus handelaar Rob Koenders van Harmony Vermogensbeheer.

Lees verder op RT[z]
Geplaatst op: maandag 22 oktober 2012

De val van de Zuid-Afrikaanse rand en de gevolgen voor enkele Goudmijn-ETF‘s

De massale stakingen in de platinamijnen in Zuid-Afrika hebben voor een domino-effect gezorgd. De stakingen zijn overgeslagen op andere mijnsectoren waaronder de goudmijnen. Maar het ergste gevolg is de daling van de Zuid-Afrikaanse Rand. De Rand is sinds 1 maart al met 16 % gedaald ten opzichte van de dollar. Bijna de helft van dit VERLIES vond plaats in de laatste maand.

Beleggers in goudmijn-ETF’s doen er niet slecht aan om hun portefeuille te herevalueren. Van de 6 belangrijkste goudmijn-ETF’s die in dollar noteren, is er slechts 1 die niet blootgesteld is aan Zuid-Afrikaanse mijnbedrijven, nl. Global X Gold Explorers (GLDX). De Market Vectors Junior Gold miners ETF (GDXJ) bezit minder dan 10 % Zuid-Afrikaanse mijnbedrijven.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 22 oktober 2012

Koersen BEL20 en AEX index vrijwel onveranderd

De BEL20 en de AEX index begonnen vandaag licht in het rood door het opgelopen koersVERLIES van de Amerikaanse beurzen van afgelopen vrijdag. Voor de AEX index duurde het niet lang totdat de index weer in de plus kwam maar de BEL20 zag tegen het einde van de ochtend pas een kleine plus.

De beurs in Amsterdam was wel een positieve uitschieter ten opzichte van de Europese beurzen en dit kwam onder andere doordat Philips goede derde kwartaalcijfers had gepubliceerd en dit compenseerde deels verliezen van andere aandelen. Naast de goede cijfers viel ook de outlook in goede aarde en het aandeel was daarom de koploper op de Amsterdamse beurs (zie ook onderstaand overzicht). Naast dat de beurzen in Amerika afgelopen vrijdag verder weg zakten nadat de Europese beurzen waren gesloten blijft er ook nog onzekerheid over Spanje. Economen hopen op korte termijn op een steunaanvraag van het Zuid-Europese land om de economische problemen in dat land aan te kunnen pakken.

Lees verder op beursig.nl
Geplaatst op: maandag 22 oktober 2012

'Wall Street opent licht hoger'

In New York zullen de beurzen naar verwachting licht hoger openen. Na de stevige VERLIESbeurt van afgelopen vrijdag lijken beleggers weer voorzichtig in te stappen.

De focus blijft gericht op de bedrijfsresultaten.

Caterpillar bracht voorbeurs de kwartaalcijfers naar buiten. De Amerikaanse machinemaker boekte meer omzet en winst dan verwacht en draaide zelfs het sterkste derde kwartaal in zijn bestaan. Vanwege de zwakker dan voorziene wereldwijde economische omstandigheden verlaagde Caterpillar echter de winst- en omzetverwachting voor dit jaar.

Lees verder op RT[z]
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs