EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 1361 tot 1365 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: donderdag 17 mei 2018

Ontmoeting Trump en Kim Jong-un vindt plaats in Singapore

 De Amerikaanse president Donald Trump ontmoet de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un op 12 juni. De historische top zal plaatsvinden in Singapore, schreef Trump op Twitter. ,,We zullen allebei proberen er een erg speciaal moment van te maken voor WERELDvrede'', aldus de president.

[...]

Lees verder op ad.nl
Geplaatst op: donderdag 17 mei 2018

Ruim 2.500 mensen ter WERELD zijn miljardair: meer dan ooit tevoren

Het aantal miljardairs ter WERELD is flink gestegen, volgens onderzoeksbureau Wealth-X. Er kwamen vorig jaar zo'n 375 miljardairs bij, wat het totaal brengt op 2.754 WERELDwijd. De meesten onder hen hebben hun rijkdom aan zichzelf te danken.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: donderdag 17 mei 2018

“We leven in de beste tijd ooit” – maar de WERELD staat wel in brand

Cook gaf een bijzonder inspirerende speech enkele dagen geleden voor Duke University in de VS. Waar hij zelf in 1988 afstudeerde. Technologie kan en zal de WERELD veranderen, verbeteren. Nooit is er een meer geschikte tijd geweest daarvoor dan vandaag, aldus deze big boss. Hieronder ziet en hoort u hem zelf aan het woord. “We leven in de beste tijd ooit”, missschien wel ja, maar het is machtig moeilijk vandaag om zijn optimisme en geloof in de mensheid te delen.

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: donderdag 17 mei 2018

Michael Bloomberg lanceert Chinese variant van 'Davos'

Michael Bloomberg organiseert dit najaar een nieuwe topbijeenkomst tussen kopstukken uit de WERELDpolitiek en het zakenleven. 

Het New Economy Forum, zoals het evenement gaat heten, staat in het teken van de opkomst van China als economische WERELDmacht en de gevolgen daarvan. Dat laat de Amerikaanse zakenman en miljardair weten aan zakenkrant Financial Times.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: woensdag 16 mei 2018

Japanse economie krimpt voor het eerst sinds 2015

De Japanse economie heeft in het eerste kwartaal van dit jaar voor het eerst sinds 2015 een krimp laten zien. 

De derde economie van de WERELD ging in de eerste drie maanden van 2018 met 0,6 procent achteruit op jaarbasis, aldus ramingen van de Japanse overheid.

Lees verder op nu.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs