EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 1836 tot 1840 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: maandag 5 juni 2017

De WERELDwijde schuldeneconomie vertoont ernstige scheuren

De WERELDeconomie groeit, maar deze groei is niet duurzaam. De WERELDwijde schulden groeien namelijk nog veel harder en dat brengt grote risico’s met zich mee. In China, de VS, maar ook in Nederland worden de scheuren zichtbaar.

Lees verder op Huizenmarkt-Zeepbel.nl
Geplaatst op: maandag 5 juni 2017

Trump blokkeert droom van globalisten: een totalitaire VN WERELDregering

CO2/opwarming is NIET het gevaar, globalisten in Washington, New York, Brussel, Parijs, Berlijn en Den Haag zijn dat WEL

‘Stelletje *&!*@(&!#! Amerikanen! Hoezo willen jullie je niet aan onze global warming regels houden?!’

CO2/opwarming is NIET het gevaar, globalisten in Washington, New York, Brussel, Parijs, Berlijn en Den Haag zijn dat WEL

‘Stelletje *&!*@(&!#! Amerikanen! Hoezo willen jullie je niet aan onze global warming regels houden?!’

President Donald Trump mag de afgelopen maanden een aantal opstartfouten hebben gemaakt –wat hem in veel gevallen nauwelijks te verwijten is omdat hij ook door kopstukken van zijn eigen partij zwaar wordt tegengewerkt-, het terugtrekken uit de Klimaatakkoorden van Parijs uit 2015 is een uiterst belangrijke overwinning voor de gewone man, omdat hij daarmee een blokkade opwerpt voor de totalitaire (VN-) WERELDregering waar de globalisten in Amerika en de EU al jaren naartoe werken, en die een definitief einde zal maken aan de vrijheid en welvaart zoals we die al tientallen jaren kennen.

Lees verder op XanderNieuws
Geplaatst op: maandag 5 juni 2017

De WERELDbank ten dienste van de familie Trump?

De WERELDbank mag zich niet tot de rol van dienstbode van de familie Trump laten degraderen. Op die manier zou de instelling elke geloofwaardigheid verliezen.

De WERELDbank mag zich niet tot de rol van dienstbode van de familie Trump laten degraderen. Op die manier zou de instelling elke geloofwaardigheid verliezen.

Dat schrijft de redactie van de Britse zakenkrant Financial Times in een opiniestuk naar aanleiding van een aantal voorstellen die Jim Yong Kim, president van de WERELDbank, heeft gedaan om zich van een verdere steun van de Verenigde Staten te verzekeren.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: maandag 5 juni 2017

“Heksenjacht Amerikaanse elite tegen Trump brengt WERELD in gevaar”

Andrei Kostin, een Russisch bankier en vertrouweling van president Poetin, heeft de “Amerikaanse elite” er van beschuldigd een heksenjacht tegen de Amerikaanse president Donald Trump te voeren, die beide kernmachten in een ‘zeer gevaarlijke’ situatie brengt. De strijd tegen Trump die wordt gevoerd onder het mom van de ‘Russische kaart’ grenst volgens de bankier “aan de absolute waanzin”. Kostin is de CEO van VTB, Ruslands op één na grootste en door de staat gecontroleerde bank, en gaf de commentaren tijdens een interview met de Britse zakenkrant Financial Times.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: vrijdag 2 juni 2017

De waarde van goud volgens Deutsche Bank

De goudprijs lijkt al meer dan drie jaar gevangen te zitten in een bandbreedte van ongeveer $1.100 tot $1.300 per troy ounce, ondanks het feit dat centrale banken met hun stimuleringsprogramma’s vandaag de dag meer geld in de economie pompen dan ooit tevoren. Ook de oplopende geopolitieke spanningen in het Midden-Oosten en tussen de Westerse WERELD en Rusland lijken geen impact te hebben op de prijs van het edelmetaal.

Lees verder op Goudstandaard
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs