EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 2066 tot 2070 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: zondag 15 januari 2017

5 plaatsen zo goedkoop dat je er kan leven zonder te werken

Neem ontslag en verhuis. Droom jij er ook van om ergens te wonen waar het zo goedkoop is dat je er niet of amper moet werken? Het is minder ver gezocht dan het lijkt. Kathleen Peddicord maakte van het idee een bedrijf. Zij adviseert mensen om zo goedkoop mogelijk te leven. Zij vond 5 plaatsen waar het mooi en goedkoop is zodat je amper of niet moet werken.

Neem ontslag en verhuis. Droom jij er ook van om ergens te wonen waar het zo goedkoop is dat je er niet of amper moet werken? Het is minder ver gezocht dan het lijkt. Kathleen Peddicord maakte van het idee een bedrijf. Zij adviseert mensen om zo goedkoop mogelijk te leven. Zij vond 5 plaatsen waar het mooi en goedkoop is zodat je amper of niet moet werken.

Peddicrod reisde zelf de WERELD rond voor ze haar bedrijf opstartte. Zij verzamelde 5 plaatsen waar het bijzonder mooi is, interessant, avontuurlijk, single-friendly en betaalbaar.

Haar budget is inclusief huur voor een 2-persoonappartement, boodschappen, transport en entertainment. Het budget is exclusief reizen, kledij, gezondheidszorg en andere kosten.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 13 januari 2017

'Nederland is een economisch zeer stabiel land'

Nederland hoort economisch gezien bij de meest stabiele landen ter WERELD. Dat stelt consultancy- en accountantsbedrijf KPMG in een vrijdag gepubliceerd rapport.

Nederland hoort economisch gezien bij de meest stabiele landen ter WERELD. Dat stelt consultancy- en accountantsbedrijf KPMG in een vrijdag gepubliceerd rapport.

Daarin schaart het adviesbureau Nederland na Zwitserland en voor Luxemburg in de top drie van landen die macro-economisch het meest stabiel zijn, met een goede infrastructuur en een hoog opgeleide bevolking. Hongkong en Noorwegen completeren de top vijf.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: vrijdag 13 januari 2017

WERELDwijde werkloosheid blijft stijgen

De WERELDwijde werkloosheid zal ook dit jaar blijven stijgen, zo voorspelt de Internationale Arbeidsorganisatie (IAO). Het VN-orgaan waarschuwt voor een gebrek aan kwaliteitsvolle jobs.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: vrijdag 13 januari 2017

Dit is waarom het verkeerd is om nu je Bitcoins te verkopen

Na de euforische start van het jaar, zit de klad erin bij de cryptomunt Bitcoin. Vorig jaar steeg de munt nog 120% en tijdens de eerste dagen van 2017 vloog het hek bijna letterlijk van de dam. Nu staat de grootste digitale munt ter WERELD op een verlies van 15%. Toch is er geen reden tot paniek, zegt Brian Kelly.

In 2016 kende Bitcoin weinig volatiliteit. De koersbewegingen van de laatste dagen zijn voor velen misschien een verrassing, maar toch is dat vrij normaal voor deze jonge munt. Doorheen de geschiedenis ging Bitcoin door meerdere van deze periodes om daarna altijd weer te herstellen en hogere regionen op te zoeken.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 11 januari 2017

Weer een matig jaar

Volgens de WERELDbank was 2016 het slechtste jaar voor de WERELDeconomie sinds de crisis, maar zal het in 2017 beter gaan. BNR’s macro-econoom Kees de Kort geloof daar totaal niet in.

Volgens de WERELDbank was 2016 het slechtste jaar voor de WERELDeconomie sinds de crisis, maar zal het in 2017 beter gaan. BNR’s macro-econoom Kees de Kort geloof daar totaal niet in.

'De WERELDbank rekent op aantrekkende groei in de opkomende economieën, maar wat we de afgelopen maanden aan het leren zijn is dat de problemen in deze economieën niet kleiner maar juist groter worden', aldus De Kort. 'In Brazilië is de daling eruit en ook in Rusland gaat het wat beter, maar andere grote, opkomende landen laten een minder rooskleurig beeld zien. In Korea, Mexico, Turkije, India en China is de groei langzaam maar zeker aan het afzwakken.'

Lees verder op BNR.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs