EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 2101 tot 2105 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: maandag 26 december 2016

Onze vooruitgang is ongeëvenaard: 5 krantentitels die u nergens las

De media lijken doorgaans geobsedeerd door het berichten over geïsoleerde evenementen en zaken die fout gaan. Evenementen en trends die onze WERELD weliswaar op een tragere, maar meer duurzame manier transformeren krijgen te weinig aandacht.

Wat dacht u van volgende onderstaande krantentitels, die spijtig genoeg nergens las:

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: maandag 26 december 2016

Wat is preppen?

Wat is preppen? Deze vraagt stelt Ancilla van de Leest, lijsttrekker van de Piratenpartij aan Jeroen Klaassen van de Prepshop.nl. Een zeer prettig en uitgebreid gesprek over preppen, ofwel voorbereid zijn op het onbekende. Wat is de mindset die past bij het vergroten van je zelfredzaamheid? Waar moet je je precies op voorbereiden? En voor hoe lang? Met de huidige economische, demografische, geopolitieke, politieke en milietechnische toekomst is het verstandig om je af te vragen hoe de WERELD er over een tijdje voor zal staan.

Lees verder op Biflatie.nl
Geplaatst op: maandag 26 december 2016

7 boeken die je moet lezen om in 2017 rijk te worden

Uit onderzoek blijkt dat 88% van de rijke mensen minstens 30 minuten per dag leest. De rijkste persoon ter WERELD, Bill Gates, leest 1 boek per week. De 2e rijkste persoon ter WERELD, Warren Buffett, leest minstens 6 uur per dag. Als het voor hen werkt, kan het ook voor jou werken.

Onderstaande 7 boeken van persoonlijke financiën tot beleggen kunnen jou de komende 12 maanden op weg zetten naar een rijkelijk leven vol geld en plezier.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 26 december 2016

In 2017 ligt het internet minstens 24 uur plat over heel de WERELD

Het is de periode van voorspellingen voor het nieuwe jaar. Maar 1 voorspelling valt dit jaar pas echt op. Chief information security officer James Carder van LogRhythm voorspelt namelijk dat het internet in 2017 volledig plat zal vallen. En de financiële markten zullen crashen wanneer dit gebeurt.

In 2016 zagen we al verschillende keren tot waar hackers in staat zijn. Maar dat is volgens James Carder enkel oefening geweest. Het waren testraketten in de oceaan.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: zondag 25 december 2016

9 tips om rond de WERELD te reizen terwijl je €5.000 per maand verdient

Jarryd Salem en Alesha Bradford besloten in 2014 om met hun rugzak van Thailand naar Zuid-Afrika te trekken zonder een vliegtuig te nemen. Onderweg zouden ze met hun avonturen geld verdienen om de reis te betalen. En dat lukt wonderwel. Nu verdienen ze zo’n €5.000 per maand.

Na 1 jaar had het koppel al een inkomen rond €2.000 per maand. Maar sindsdien gaat het alleen maar beter. Ze hebben dan ook 9 manieren gevonden om geld te verdienen terwijl ze de WERELD rond reizen. Iedereen kan dit dus voor elkaar krijgen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs