EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 2136 tot 2140 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: woensdag 14 december 2016

China geeft toe: “Onze statistieken zijn vals”

Sinds de eeuwwisseling publiceert China economische cijfers waarop heel de WERELD jaloers is. Maar de constante groei deed geregeld vermoedens opduiken van manipulatie. Wat iedereen al vermoedde wordt nu bevestigd door de topman van het Nationaal Bureau van de Statistiek.

Een nagenoeg constante groei van 7% aanhouden, dat is onmogelijk. De manipulatie van groeicijfers kon niet genegeerd worden. Eindelijk geeft China toe dat er iets mis is met de cijfers.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: woensdag 14 december 2016

Hoeveel kost de productie van een barrel olie?

De olieprijs is als reactie op de overeenkomst tussen de OPEC-landen de afgelopen weken flink in waarde gestegen. Op dit moment bewegen we weer boven de grens van 50 dollar en dat is natuurlijk te danken aan het gesloten akkoord. Er is afgesproken dat de OPEC-landen zullen gaan samenwerken om het overaanbod op de oliemarkt terug te dringen.

De wetten van vraag en aanbod hebben er de afgelopen twee jaar voor gezorgd dat de olieprijs flink in waarde is gedaald. Daarnaast keerde Iran terug op de WERELDmarkt en dat had ook grote invloed op de prijsvorming van olie. Het land dat bekend staat om haar rijke hoeveelheid aan olie wist te zorgen voor een flinke toename van het aanbod, en uiteraard daalt de prijs dan op het moment dat de vraag onveranderd blijft.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 14 december 2016

Poetin, niet Trump is ‘Man van het Jaar 2016’

De Russische roebel blijft terrein winnen, ondanks de sterke prestaties van de Amerikaanse dollar. Hebben zowat alle opkomende economieën te lijden onder de stijging van de ‘greenback’, dan vormt de roebel de uitzondering op de regel. Sinds maandag betalen de Russen 3% minder voor een dollar; sinds de verkiezing van Donald Trump tot nieuwe president van de VS zelfs 7%. Twee redenen verklaren dit succes: ten eerste is er de opstoot van de olieprijs, een belangrijke factor voor de Russische economie in het algemeen (44% van de federale inkomsten in 2015) en de roebel in het bijzonder. De olieprijs is sinds begin dit jaar met bijna 50% gestegen.

De internationale comeback van Poetin Dan is er de status van Rusland op het WERELDtoneel. Sinds de verkiezing van Donald Trump in de VS lijkt Poetin aan een internationale comeback bezig: niet enkel hebben de VS hem in Aleppo geen strobreed in de weg gelegd, de benoeming van Exxon Mobil-CEO Rex Tillerson – die  tot minister van Buitenlandse Zaken, laat vermoeden dat Trump en Poetin samen grote plannen hebben. Tillerson is een oude bekende van president Vladimir Poetin, die hem in 2013 een hoge Russische onderscheiding, de Orde van de Vriendschap, toekende.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: woensdag 14 december 2016

Sterke dollar kost VS nu al 200.000 fabrieksjobs

Donald Trump heeft gezworen dat hij fabrieksjobs terug naar de VS zal brengen, maar de stijging van de dollar sinds zijn verkiezing dreigt de in de VS gemaakte producten nog minder concurrentieel te maken op de WERELDmarkt. Economen maken daarbij een eenvoudige berekening:

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: woensdag 14 december 2016

Aandelenmarkt Venezuela door het dak

Nergens in de WERELD zijn aandelen dit jaar zo hard gestegen als in Venezuela. Stond de Caracas Stock Exchange begin dit jaar op bijna 15.000 punten, nu staat de index ruim boven de 36.000, een stijging van 149%. Beleggers betalen steeds hogere bedragen voor aandelen, die als een soort veilige haven gezien worden. De vlucht richting aandelen is kenmerkend voor een hyperinflatie, terwijl het eigenlijk helemaal geen goede veilige haven is.

Lees verder op Marketupdate
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs