EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 2171 tot 2175 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: vrijdag 2 december 2016

De oorlog tegen cashgeld maakt Bitcoin populair in India

Het idee van de "War on cash", de wens van regeringen WERELDwijd om gebruik van cashgeld aan banden te leggen, is al jarenlang gaande. We zijn al grotendeels beland in een cashloze maatschappij maar blijkbaar gaat het niet snel genoeg want er worden nu hardere maatregelen getroffen door bijvoorbeeld Spanje Italie en in meerdere mate India. Maar zullen mensen zich hier simpelweg bij neerleggen of zullen ze alternatieven gaan zoeken zoals ruilhandel of je raadt het al: Bitcoin.

Lees verder op BitcoinSpot.nl
Geplaatst op: vrijdag 2 december 2016

Het verdriet van de Arabische WERELD: 5% van de WERELDbevolking, 50% van het terrorisme

Er dreigt een nieuwe Arabische opstand. Dat staat in een nieuw rapport van de Verenigde Naties. Opgemerkt wordt dat men blijkbaar weinig lessen geleerd heeft van de Arabische Lente, die vijf jaar geleden aan vier politieke leiders in de regio van de macht heeft verdreven.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: woensdag 30 november 2016

Rogers: Chinese yuan gaat concurreren met US dollar

De Chinese munt, de yuan is de enige valuta aan de horizon dat kan concurreren met de Amerikaanse dollar. Het zou in de toekomst zomaar de WERELD reservemunt kunnen worden, de status die nu nog wordt gedragen door de munt van Amerika, aldus Jim Rogers – miljardair, financieel commentator en internationaal investeerder.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: woensdag 30 november 2016

Italiaans referendum kan nieuwe bankencrisis veroorzaken

De Europese bankensector staat het komend weekend voor een aardige proef. De uitslag van het Italiaanse referendum kan een schokgolf veroorzaken die op zijn beurt een nieuwe crisis kan doen ontstaan. Hiermee neemt premier Mateo Renzi een enorm grote gok, want bij een ‘neen’ op het voorstel om de grondwet te hervormen, zal hij ontslag nemen en komt de oudste bank ter WERELD in gevaar.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: dinsdag 29 november 2016

Turkse ondernemersorganisatie: ‘Laten we de Europese landen waar we leven een lesje leren’

De Turkse WERELD Business Raad (DTİK), een overheidsorganisatie voor Turkse ondernemers in het buitenland die verbonden is aan het ministerie van Economie, vraagt ‘vaderlandslievende’ Turken in Europa om minimaal 1.000 euro te storten op een bankrekening in Turkije om de Turkse economie te redden. Dat schrijft Zaman Vandaag. De Europa-vertegenwoordiger van de DTİK, de in Zwitserland verblijvende Suat Şahin, plaatste afgelopen weekeinde volgende oproep op zijn Facebookpagina:

Lees verder op Express.be
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs