EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 2296 tot 2300 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: woensdag 12 oktober 2016

Goud wordt nu getest door ’s WERELDs belangrijkste asset

Het gaat hier om een asset dat op vrijwel iedere portfolio invloed uitoefent. Een asset die het voortdurend volgen ervan waard is, vooral voor bezitters van goud en zilver.

Het gaat hier om een asset dat op vrijwel iedere portfolio invloed uitoefent. Een asset die het voortdurend volgen ervan waard is, vooral voor bezitters van goud en zilver.

De asset waar het hier om gaat is de WERELDreservemunt, de dollar. De valuta die door alle landen gebruikt worden om voornamelijk grondstoffen maar ook valuta’s en aandelen te verhandelen. Een valuta die door landen wordt gebruikt om als reserves aan te houden. Je kunt je voorstellen dat wanneer deze dollar zwakker of sterker wordt, heeft dit effect op de gehele WERELDhandel.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: dinsdag 11 oktober 2016

795 miljoen mensen lijden vandaag honger. En morgen. En overmorgen

Zevenhonderdvijfennegentig miljoen mensen lijden honger. Vandaag, morgen, en ook overmorgen. Laat dat cijfer even bezinken en bedenk dat dat het er nog veel meer zijn, want landen als Syrië zijn niet toegankelijk voor de onderzoekers die deze bedroevende WERELD Honger Index opstellen.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: maandag 10 oktober 2016

Rusland klaar om olieproductie te verlagen – Poetin

(ABM FN-Dow Jones) De Russische president Vladimir Poetin heeft maandag zijn steun uitgesproken om de WERELDwijde olieproductie terug te brengen.

(ABM FN-Dow Jones) De Russische president Vladimir Poetin heeft maandag zijn steun uitgesproken om de WERELDwijde olieproductie terug te brengen.

“We denken dat een bevriezing of zelfs een vermindering van de olieproductie de enige manier is om de stabiliteit van de energiesector te bewaren”, zei Poetin tijdens een energieconferentie in de Turkse stad Istanboel.

“Rusland staat klaar om mee te doen aan gemeenschappelijk pogingen om de productie van olie te beperken en roept anderen op om hetzelfde te doen”, zei de president.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 10 oktober 2016

WERELDwijde betaalmarkt wordt helemaal door elkaar gegooid

“Dankzij smartphones en het internet zal men niet langer een klant van een bank moeten zijn om aan de geconnecteerde economie deel te nemen,” zegt Louise Keely, voorzitter van het Demand Institute. “Die evoluties zullen de WERELDwijde consumentenbestedingen met biljoenen dollar doen stijgen.”

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: maandag 10 oktober 2016

Dit is het allergrootste gevaar voor WERELDeconomie (en kan niet weggenomen worden)

In traditionele termen zijn oorlogen de grootste nachtmerrie voor een economie. Nu de WERELDeconomie op dat gebied stabiel vrij stabiel is lijken de meeste beleidsmakers ingedommeld te zijn. Eén van de grootste bedreigingen  in onze huidige technologische WERELD is echter een grootschalige cyberaanval. Een dergelijke aanval kan in enkele minuten een verwoestend effect teweeg brengen, nochtans wordt amper geïnvesteerd in een goede beveiliging.

Het is een alledaagse melding waar niet veel mensen zich aan storen die er niet mee te maken hebben. Namelijk een informaticaprobleem op een grote luchthaven of supermarkt waardoor tijdelijk geen diensten verleend kunnen worden. Minder geweten zijn echter de dagelijkse cyberaanvallen op energiecentrales waardoor soms wel degelijk de productie tijdelijk wordt onderbroken.

Lees verder op Beurs.com
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs