EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 2701 tot 2705 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: dinsdag 7 juni 2016

Bijna helft van WERELDwijde rijkdom in handen van miljonairs

Miljonairs maken slechts 1 procent uit van de bevolking WERELDwijd, maar bezitten bijna de helft van de private rijkdom. Dat blijkt vandaag uit het jaarrapport van Boston Consulting Group.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: dinsdag 7 juni 2016

Grondstoffen in de lift, positieve trend houdt aan

Hoe slecht het met grondstoffen ging de afgelopen vijf jaar, zo goed gaat het dit jaar met deze beleggingscategorie. De Bloomberg Commodity Index verslaat de prestaties van zowel aandelen als obligaties. De opwaartse trend is vooral te danken aan minder WERELDwijde productie, de oplopende inflatie en de groeiende economie van India.

De jaren van ellende lijken achter de rug te zijn, dat beweert alleszins Schroders’ grondstoffenspecialist Geoff Blanning. Het feit dat grondstoffen zulke grote winsten halen, ziet hij als een signaal dat we stilaan een bullmarkt binnensluipen.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: dinsdag 7 juni 2016

Langer leven? Spaar dan wel een kwart van je inkomen

Ongeveer de helft van de kinderen die vandaag in de rijke WERELD worden geboren, zullen minstens honderd jaar oud worden, maar moeten zich tegelijk grote zorgen maken over de financiering van hun pensioen.

Ongeveer de helft van de kinderen die vandaag in de rijke WERELD worden geboren, zullen minstens honderd jaar oud worden, maar moeten zich tegelijk grote zorgen maken over de financiering van hun pensioen.

Dat is de boodschap van het boek ‘The 100-Year Life’ van auteurs Lynda Gratton en Andrew Scott.

In de meeste rijke landen wordt weliswaar gewerkt aan een hogere pensioenleeftijd, terwijl ook de burger wordt gevraagd meer reserves voor de toekomst opzij te zetten, maar die ingrepen zullen volgens de auteurs het probleem niet oplossen.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: dinsdag 7 juni 2016

BREAKING! Europese belastingen weer een stap dichterbij

Het is geen staatsgeheim dat België een van de hoogste belastingschalen ter WERELD heeft. Het is ook geen geheim dat er in Europa landen zijn waar de belastingen veel lager liggen. En daar wil Europa iets aan doen. Onder het mom van gelijkheid is Europa bezig met het installeren van een Europees belastingsysteem.

Ierland heeft bijvoorbeeld een vennootschapsbelasting van 12,5%, onder het nieuwe systeem zelfs 6,25% voor bepaalde bedrijven. België heeft een vennootschapsbelasting van 30%. Het is geen wonder dat de economie in Ierland meer investeringen aantrekt dan in België. En dat vindt Europa niet bepaald ‘eerlijk’.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: dinsdag 7 juni 2016

Het Japanse schuldenprobleem kan alleen worden opgelost door … kwijtschelding

Japan heeft ’s WERELDs zwaarste schuldenlast met een economie die al twee decennia stagneert, ondanks massale stimuleringsprogramma’s en negatieve rentes. Momenteel bezit de centrale bank (Bank of Japan) al meer dan één derde van de overheidsschulden en zal deze blijven opkopen om economische groei aan te jagen.

De miljardair en welbekende obligatiehandelaar Bill Gross heeft onlangs gezegd dat de Japanse schuldenlast alleen kan worden teruggedrongen als staatsobligaties door de Bank of Japan worden opgekocht en kwijtgescholden. Hij voorziet een soortgelijk scenario in diverse landen.

Lees verder op SlimBeleggen.net
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs