China is gestegen naar de derde plaats qua goudreserves en heeft zowel Italië als FRANKRIJK achter zich gelaten. De laatste melding dateert uit 2009. Toen had China 1054 ton aan goud. De goudreserves van China zijn met 76% gestegen naar 2710 ton, ongeveer 87 miljoen ounces. De VS is koploper met 8133 ton gevolgd door Duitsland met 3391 ton aan goud. Italië staat inmiddels op een vierde plaats met 2451 ton en FRANKRIJK staat op positie vijf met 2435 ton.
Lees verder op wordpress.comVan de grote EU-landen kende het Verenigd Koninkrijk de sterkste groei: 23,8 procent. In Spanje werden 18,2 procent meer auto's verkocht, in FRANKRIJK 9,4 procent in in Duitsland 5,4 procent. In Nederland steeg de verkoop, zoals Bovag en RAI Vereniging al eerder meldden, met 115 procent.
Lees verder op nu.nlHoorzitting Franse Senaat over Bitcoin 15 januari
De senaat van FRANKRIJK, een deel van het Franse parlement, heeft een hoorzitting gehouden over Bitcoin en andere digitale valuta. Gedurende deze hoorzitting kwamen verschillende belangrijke sprekers aan het woord.
Lees verder op bitcoinweb.nlAsbest in het brood. Afgekeurd paardenvlees in de pizza. Allemaal waar, maar toch is Nederland het allerbeste land in de wereld wat voedsel betreft. Niet FRANKRIJK dat het woord haute-cuisine voortbracht, niet Zwitserland dat de müsli en het racletten uitvond, nee: Nederland, land van boterhammen, stamppot en gehaktballen.
Lees verder op volkskrant.nlPolitici doen ons graag geloven dat alles beter is in Europa. Maar de realiteit is dat Europa nog steeds een economische nachtmerrie is. Nadat de zuiderse landen eerst getroffen werden, komen binnenkort de grote landen als FRANKRIJK en Italië aan de beurt. Vergeet niet dat FRANKRIJK de 5e grootste economie ter wereld is en Italië nummer 9. Grote schokken wachten nog voor het oude continent, aldus The Economic Collapse.
Lees verder op Beurs.comBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl