EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Frankrijk.
Artikel 551 tot 555 met de

betekenis van het woord FRANKRIJK

Geplaatst op: zondag 11 augustus 2013

Franse minister Moscovici ontkent groeiverwachting te hebben herzien

Pierre Moscovici, de Franse minister van Economie en Financiën, ontkent dat hij gisteren zou hebben aangekondigd dat de voor 2013 verwachte economische groei in FRANKRIJK naar beneden moet worden herzien. Hij zei toen dat de groei dit jaar tussen -0,1 en +0,1 procent zal schommelen. "Maar zoals ik het heb kunnen lezen, werd de groeiverwachting daardoor niet aangepast", verklaarde hij vandaag.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: woensdag 7 augustus 2013

Franse nationale bank ziet minieme groei in derde kwartaal

Banque de France, de nationale bank van FRANKRIJK, voorspelt een economische groei van 0,1 procent in het derde kwartaal. Dat staat in een eerste prognose, die vandaag werd gepubliceerd.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: dinsdag 6 augustus 2013

Axa Bank Europe in FRANKRIJK in verdenking gesteld

Axa Bank Europe is in FRANKRIJK door de onderzoeksrechter in verdenking gesteld. De zaak draait rond toegekende en vervolgens ingetrokken leningen met variabele rentevoet (multideviezen), zo schrijft L'Echo vandaag. De Axa-groep bevestigt de informatie.

Lees verder op HLN.be
Geplaatst op: zaterdag 3 augustus 2013

Mercedes sleept FRANKRIJK voor de rechter om aircomiddel

De strijd tussen FRANKRIJK en Mercedes om het nieuwe aircomiddel R1234yf gaat een nieuwe fase in. Mercedes stapt naar de hoogste rechter in FRANKRIJK om een einde te maken aan het Franse verbod om modellen van de A-, en B-klasse, CLA en SL op kenteken te zetten.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: dinsdag 30 juli 2013

Eurozone : Economie veert onverwacht op, maar blijft precair

Voor Berliner Zeitung is het “einde van de recessie in Europa” in zicht. De krant baseert zich op de laatste inkoopmanagersindex (PMI), waarvoor ongeveer drieduizend bedrijven in Duitsland, FRANKRIJK, Italië, Spanje, Oostenrijk, Ierland, Griekenland en Nederland zijn onderzocht. De index vormt een van de meest betrouwbare indicatoren van toekomstige economische groei.

Lees verder op presseurop.eu
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs