EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Frankrijk.
Artikel 621 tot 625 met de

betekenis van het woord FRANKRIJK

Geplaatst op: donderdag 18 april 2013

'Draghi gaf FRANKRIJK licentie om ongelimiteerd geld bij te drukken'

De voorzitter van de Europese Centrale Bank, Mario Draghi, heeft FRANKRIJK toestemming gegeven om ongelimiteerd geld bij te drukken. Dat melden verschillende media.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: woensdag 17 april 2013

Geheime operatie: Draghi verleende FRANKRIJK vergunning om geld te drukken

In Cyprus is nogal wat ophef ontstaan vanwege de laatste acties van Mario Draghi onder de ECB vlag. Terwijl de ECB de centrale bank van Cyprus van alle macht heeft ontdaan, gebeurd er in FRANKRIJK in het geniep het tegengestelde. Draghi heeft FRANKRIJK namelijk een licentie om onbeperkt geld te drukken verstrekt aldus deutsche-wirtschafts-nachrichten.de.

Lees verder op freedombytes.info
Geplaatst op: dinsdag 16 april 2013

“Het bankgeheim heeft geen toekomst in Europa”, constateert de krant na de bijeenkomst van de ministers van Financiën van de EU en de eurozone op 12 en 13 april.

Zo hebben negen landen (Duitsland, FRANKRIJK, Groot-Brittannië, Italië, Spanje, Polen, België, Nederland en Roemenië) al een “proefproject” aangekondigd om meer transparantie van het Europese bankensysteem te bewerkstelligen en heeft de voorzitter van de Europese Raad, Herman Van Rompuy, besloten belastingontduiking op de agenda van de Raad op 22 en 23 mei te zetten.

Lees verder op presseurop.eu
Geplaatst op: maandag 15 april 2013

FRANKRIJK plant currency swap met China

FRANKRIJK lijkt klaar om een immense Yuan trading hub te worden in Europa. Parijs bezit momenteel al 10 miljard Yuan en is daarmee de 2e grootste bezitter van de Chinese munt in Europa, na Londen. Een nieuwe currency swap tussen FRANKRIJK en China moet de Yuan stimuleren als handelsmunt aldus Reuters

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: maandag 15 april 2013

Graties geld - voor FRANKRIJK

Volgens een bericht gisteren in het Duitse Deutsche-Wirtschafts-Nachrichten heeft de ECB FRANKRIJK de mogelijkheid verschaft naar eigen inzicht vrijwel onbeperkt geld bij te drukken. Zulks om een plotselinge ineenstorting van de Franse bankensector te kunnen voorkomen.

Lees verder op dagelijksestandaard.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs