EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Nederland.
Artikel 1021 tot 1025 met de

betekenis van het woord NEDERLAND

Geplaatst op: vrijdag 18 maart 2016

DNB tegen nieuwe Bazel-regels

Op maandag 8 februari heeft De NEDERLANDse Bank (DNB) een seminar georganiseerd over het Europees bankentoezicht. Daarbij heeft zij zich verzet tegen de mogelijke nieuwe toezichtregels zoals die zijn voorgesteld door het Bazels Comité, omdat die voor banken met veel NEDERLANDse hypotheken duur uitpakken. Volgens DNB moet voorkomen worden dat de nieuwe regelgeving een rem vormt op kredietverlening (FD, 2016). Dit is verrassend, omdat DNB eerder juist voor regels heeft gepleit die hypotheekverstrekking van banken beperken.

Maar waarom?

Lees verder op Huizenmarkt-Zeepbel.nl
Geplaatst op: vrijdag 18 maart 2016

Burgerinitiatief “Ons Geld” succesvol in Tweede Kamer

Op woensdag 16 maart debatteerde de Tweede Kamer over het burgerinitiatief Ons Geld. Het initiatief verzamelde 120.000 handtekeningen om een alternatief en veilig geldstelsel op de agenda van de Kamer te plaatsen, waarin de overheid het monopolie op geldschepping krijgt. Ook is het burgerinitiatief voorstander van de oprichting van een speciaal publiek instituut, dat gecreëerd geld in omloop brengt door het te besteden of rentevrij uit te lenen. Voor het initiatief bleek woensdag een aardig succes.

Minister van financiën Jeroen Dijsselbloem gaat zelfs bekijken of de drempel die door De NEDERLANDsche Bank werd opgeworpen tegen het initiatief van een veilige Depositobank alsnog kan worden weggenomen. Hij waarschuwt wel dat zelfs deze bank, die geen enkel kredietrisico wil lopen, ook onder het depositogarantiestelsel (DGS) moet vallen.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: vrijdag 18 maart 2016

Peak-aardgas: gasproduktie en gasverbruik in NEDERLAND over hoogtepunt heen

De beperking van de gaswinning in Groningen heeft de NEDERLANDse aardgasproduktie sterk verminderd. In 2010 werd er nog 85 miljard m³ gewonnen uit NEDERLANDse bodem. Maar in 2015 was dat teruggebracht tot 52,8 miljard m³. Een afname van 37% in vijf jaar tijd.

In de grafiek hieronder heb ik de maandelijkse gasproduktie in miljoenen m³ uitgezet. Het voortschrijdend gemiddelde over 12 maanden wordt weergegeven door de donkere dikke lijn.

Lees verder op Cassandraclub
Geplaatst op: donderdag 17 maart 2016

Pensioenen in gevaar, NEDERLAND als voorbeeld

Lage rentes zijn goed voor particulieren en bedrijven die schulden hebben of schulden willen aangaan. Maar langs de andere kant van de medaille kreunen de spaarboekjes en de pensioenfondsen onder de dalende rentes, in NEDERLAND loert er een pensioenverlaging voor miljoenen werknemers om de hoek.

De situatie omtrent de pensioenen begint grillig te worden bij onze noorderburen. Na de beslissing van de Europese Centrale Bank, om zowel de basisrente als de depositorente nog maar eens te verlagen, is er sprake van een kritieke financiële toestand voor de grote NEDERLANDse pensioenfondsen.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: woensdag 16 maart 2016

'Compenseer arme ouderen voor naderende pensioenkortingen'

Ouderen met lage inkomens moeten door de overheid gecompenseerd worden voor de naderende pensioenkortingen, vindt de grootste ouderenorganisatie van NEDERLAND, Unie KBO.

Ouderen met lage inkomens moeten door de overheid gecompenseerd worden voor de naderende pensioenkortingen, vindt de grootste ouderenorganisatie van NEDERLAND, Unie KBO.

Pensioenfondsen hebben steeds minder geld in kas tegenover hun verplichtingen en daardoor lijkt een korting van de pensioenen onvermijdelijk.

Volgens Unie KBO komt dat ''bijzonder ongelukkig" uit nu de koopkracht van ouderen al voor het achtste jaar op rij daalt, zeker voor arme ouderen.

Lees verder op nu.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs