EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Nederland.
Artikel 1471 tot 1475 met de

betekenis van het woord NEDERLAND

Geplaatst op: dinsdag 26 mei 2015

Radar Extra: de prijs die we voor de euro betaalden

radar antoinette hertsenbergWe weten het allemaal, maar het is nooit keihard bewezen: de invoering van de euro heeft ons leven duurder gemaakt. Antoinette Hertsenberg gaat nu toch een poging doen om te achterhalen wat de euro ons nu heeft gekost. Het gaat om een tweedelige special van Radar, waarbij en passant ook even de Eurocrisis en Griekenland op begrijpelijk niveau wordt uitgelegd.

Antoinette praat met NEDERLANDs beste economen en andere deskundigen om antwoorden te krijgen op prangende vragen. Waarom moest de euro er eigenlijk komen? En kunnen zoveel verschillende landen met zoveel verschillende economieën eigenlijk wel functioneren met een gezamenlijke munt? En in de tweede aflevering: Wat is er met die 240 miljard gebeurd die naar Griekenland is gegaan en waarom pompt de Europese Centrale Bank meer dan 1100 miljard in de Eurozone?

Antoinette praat met NEDERLANDs beste economen en andere deskundigen om antwoorden te krijgen op prangende vragen. Waarom moest de euro er eigenlijk komen? En kunnen zoveel verschillende landen met zoveel verschillende economieën eigenlijk wel functioneren met een gezamenlijke munt? En in de tweede aflevering: Wat is er met die 240 miljard gebeurd die naar Griekenland is gegaan en waarom pompt de Europese Centrale Bank meer dan 1100 miljard in de Eurozone?

[...]

Lees verder op zappen
Geplaatst op: dinsdag 26 mei 2015

Guldenonderzoek: Aanzienlijk welvaartsverlies door euro

De deelname aan de euro heeft NEDERLANDers ‘een aanzienlijk welvaartsverlies’ opgeleverd. Dat is het best zichtbaar als je de ontwikkeling van NEDERLAND de afgelopen tien jaar afzet tegen die in niet euro-landen als Zwitserland en Zweden.

Dat concludeert het Britse onderzoeksbureau Lombard Street Research in een onderzoek naar een terugkeer van de gulden. Het onderzoek is gedaan op verzoek van de PVV.

[...]

Lees verder op JDreport.com
Geplaatst op: dinsdag 26 mei 2015

Aantal mensen in schuldhulpverlening neemt toe

Het aantal mensen in NEDERLAND met schulden dat zich bij de schuldhulpverlening meldt, is in 2014 toegenomen. In totaal meldden zich 92.000 mensen voor een hulptraject.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: maandag 25 mei 2015

Brexit ook nadelig voor NEDERLAND

Een 'Brexit', het mogelijke vertrek van het Verenigd Koninkrijk uit de Europese Unie, is niet alleen nadelig voor de Britten zelf.

Volgens de bank zorgt alleen de onrust vanwege het voorgenomen referendum over een Brexit al voor een groeivertraging van de Britse economie. Een vertrek kan de groei van de gehele EU verminderen, en daarmee de groei van NEDERLAND.

Lees verder op nu.nl
Geplaatst op: maandag 25 mei 2015

Ook Oostenrijk haalt zijn goud terug

Na Duitsland, Venezuela en NEDERLAND blijkt nu ook Oostenrijk bezig met een repatriëring van haar goudreserves. Goudkenner Jan Nieuwenhuijs beter bekend onder zijn pseudoniem Koos Jansen stelde in 2014 al dat wanneer meer landen zouden volgen er een mondiale run zou kunnen ontstaan op fysiek goud. Met dit nieuwsbericht voor Bullionstar laat hij blijken bovenop het goudnieuws te zitten.

NEDERLAND wist eind 2014 in het diepste geheim en met succes 20% – 122.5 ton – aan officieel NEDERLANDs goud te repatriëren uit de VS met een marktwaarde van 4 miljard. Ook de Duitse Bundesbank besloot eind 2013 om uiteindelijk de helft van zijn goudreserves naar Frankfurt te verhuizen, de andere helft blijft zij in New York en Londen aanhouden.

Lees verder op Beurs.com
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs