EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Nederland.
Artikel 1616 tot 1620 met de

betekenis van het woord NEDERLAND

Geplaatst op: donderdag 5 maart 2015

NEDERLAND snel uit de crisis

NEDERLAND komt snel uit de crisis. Uit de jongste ramingen van het Centraal Planbureau (CPB) blijkt dat de economische groei dit jaar sneller aantrekt en uitkomt op 1,7 procent. Volgend jaar groeit de economie 1,8 procent.

'Het gaat weer beter. Ik ben vrij zeker dat we de tijd van krimp achter ons hebben gelaten', aldus CPB-directeur Van Geest. 'In 2013 kromp de economie nog, vorig jaar was de groei 0,8 procent. Dit jaar is het 1,7 procent en volgend jaar 1,8. Dat is gestage groei. Geen uitbundige groei.'

Lees verder op telegraaf.nl
Geplaatst op: donderdag 5 maart 2015

Column Kees de Kort | Best-of-all-worlds-scenario van het CPB

Verschillende positieve geluiden uit economisch NEDERLAND, waaronder de cijfers van het CPB. BNR's Kees de Kort is voorzichtig positief.

Lees verder op BNR.nl
Geplaatst op: donderdag 5 maart 2015

De dubbele goudstandaard van De NEDERLANDse Bank

In december 2014 berichtte het Financieel Dagblad (FD) dat De NEDERLANDse Bank (DNB) €4,8 miljoen schadevergoeding moest betalen aan het pensioenfonds voor de Vereenigde Glasfabrieken (SPVG).

In december 2014 berichtte het Financieel Dagblad (FD) dat De NEDERLANDse Bank (DNB) €4,8 miljoen schadevergoeding moest betalen aan het pensioenfonds voor de Vereenigde Glasfabrieken (SPVG).

De rechter oordeelde dat DNB het pensioenfonds niet had mogen verplichten om zijn beleggingen in goud af te bouwen. Het FD wist te melden dat de SPVG zijn belang in goud in 2009 vergrootte tot 13%. Hierbij achterwege latend dat de goudprijs sterk was gestegen en dat de goudpositie van het pensioenfonds niet per se door aankoop was verkregen.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: donderdag 5 maart 2015

Groei NEDERLANDse economie trekt aan, wel deflatie in 2015

Lagere brandstofprijzen en de zwakke euro geven de NEDERLANDse economie een extra zetje in 2015.

Lagere brandstofprijzen en de zwakke euro geven de NEDERLANDse economie een extra zetje in 2015.

In de aanloop naar de publicatie van het Centraal Economisch Plan later deze maand, gaf het CPB donderdag de schattingen voor de belangrijkste economische indicatoren al vrij. Daaruit blijkt dat het Planbureau voor dit jaar rekent op een een economische groei van 1,7 procent. Dat is 0,2 procent hoger dan de vorige schatting uit december.

Lees verder op z24.nl
Geplaatst op: woensdag 4 maart 2015

Stand van NEDERLAND: groei versnelt in maart, eindelijk economische lente?

De NEDERLANDse economie lijkt bij de start van 2015 de opgaande lijn te pakken te hebben. In maart komt de groei boven de één procent uit.

De NEDERLANDse economie lijkt bij de start van 2015 de opgaande lijn te pakken te hebben. In maart komt de groei boven de één procent uit.

Meer koopkracht voor burgers en bedrijven door lagere brandstofprijzen, voorzichtig herstel van de huizenmarkt en een zwakke euro die exporteurs helpt. Deze aanjagers beginnen invloed uit te oefenen op de NEDERLANDse economie en dat wordt ook zichtbaar in de groeicijfers.

Lees verder op z24.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs