EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord Nederland.
Artikel 1741 tot 1745 met de

betekenis van het woord NEDERLAND

Geplaatst op: maandag 15 december 2014

Eén NEDERLANDer is net zo duur als tien Bulgaren

NEDERLAND hoort tot de vijf landen binnen de eurozone waar de loonkosten tussen 2008 en 2012 het hardst zijn gestegen. Volgens cijfers van de Europese Unie namen de loonkosten in NEDERLAND met 10,3 procent toe, tot gemiddeld 32,80 euro per uur.

Daarmee waren werknemers in NEDERLAND bijna tien keer zo duur als in Bulgarije. Bulgaarse werknemers kostten hun werkgevers gemiddeld maar 3,40 euro per uur. De loonkosten in Bulgarije bleven in 2012 het laagst van heel Europa, ondanks een grote inhaalslag. 

Lees verder op nos.nl
Geplaatst op: zondag 14 december 2014

Gevolgen van de lage olieprijs op een rijtje

Op haar blog ‘Our Finite World’ zet Gail Tverberg de gevolgen van de lage olieprijs op een rijtje. Hieronder een korte NEDERLANDse samenvatting van dat uitgebreide overzicht.

Lees verder op Cassandraclub
Geplaatst op: zaterdag 13 december 2014

Dit land is de volgende die zijn Goud wil repatriëren.

De goudrepatriëringen escaleren. Oostenrijk is de volgende die overweegt om zijn goud te repatriëren. Het meeste van zijn goud bevindt zich nu nog in Engeland. Na Duitsland, NEDERLAND en de overweging van België om zijn goud te repatriëren. Oostenrijk de volgende die in dit rijtje aansluit. 200 ton of 80% van zijn goud bevindt zich bij de Bank of England. Alles op één en dezelfde plaats in het buitenland is voor de Oostenrijkse Nationale Bank (OeNB) te veel.

Lees verder op Beurs.com
Geplaatst op: zaterdag 13 december 2014

De week van Bitcoin #56

In deze speciale 56e Engelse episode praten we met Otto de Voogd die gevlucht is uit Estland en nu weer in NEDERLAND woont. Ook praten we met Robert-Reinder Nederhoed van Bitmymoney over zijn nieuwe wallet. In deze speciale 56e Engelse episode praten we met Otto de Voogd die gevlucht is uit Estland en nu weer in NEDERLAND woont. De Estlandse overheid dreigt met een geldboete en celstraf omdat Otto wat bitcoinhandel heeft gedaan. We gaan met hem uitgebreid in op zijn situatie. Hij is in beroep gegaan en je kunt hem hier financieel ondersteunen. Ook praten we met Robert-Reinder Nederhoed van Bitmymoney over zijn nieuwe wallet. Gepost door Paul Buitink

Lees verder op BitcoinSpot.nl
Geplaatst op: vrijdag 12 december 2014

Halliburton schrapt duizend banen

De dalende olieprijs noopt dienstverlener Halliburton tot ingrijpen. Het Amerikaanse bedrijf meldt vrijdag dat het van plan is duizend banen te schrappen buiten de Verenigde Staten.

De dalende olieprijs noopt dienstverlener Halliburton tot ingrijpen. Het Amerikaanse bedrijf meldt vrijdag dat het van plan is duizend banen te schrappen buiten de Verenigde Staten.

Door verslechterde marktomstandigheden investeren klanten minder in de diensten van de op een na grootste toeleverancier aan de olie- en gasindustrie ter wereld.

De maatregelen zijn volgens Halliburton noodzakelijk om die moeilijke marktomstandigheden het hoofd te kunnen bieden. Het NEDERLANDse SBM Offshore kondigde deze week om soortgelijke redenen aan te gaan snijden in het personeelsbestand.

Lees verder op nu.nl
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs